Hız 400Mbps'da takılı kalıyor

G2120 2 çekirdek 3.1 GHz, TurkNet GigaFiber getirdi ama tam hız alamıyorum download kısmına.

Core 2 Quad bu akşam elime geçti montajını yaptım taktım arada uçuk bir fark olmadı eskisine nazaran 3 4 tık daha iyi oldu yani eski işlemciyle 10 MB alırken Steam indirmesinde şimdi 25 30 40 45 MB çıktı ama yine indirirken anlık baglantı sıfırlanıyor stabil değil. Sizin başka daha iyi güçlü bir PC ile veya telefon ile deneme şansınız olursa mutlaka sonucunu buraya yazın rica ederek söylüyorum. :)

Core 2 Quad bu akşam elime geçti montajını yaptım taktım arada uçuk bir fark olmadı eskisine nazaran 3 4 tık daha iyi oldu yani eski işlemciyle 10 MB alırken Steam indirmesinde şimdi 25 30 40 45 MB çıktı ama yine indirirken anlık baglantı sıfırlanıyor stabil değil. Sizin başka daha iyi güçlü bir PC ile veya telefon ile deneme şansınız olursa mutlaka sonucunu buraya yazın rica ederek söylüyorum. :)
İntel i3 ile denedim tam hatırlamıyorum modelini cift cekirdek, speedtest de çok bi fark çıkmıyor.

Dosya indiriyorsanız nperf hız testinden daha fazla işlem gücü ve disk veya RAM hızı gerektiği için 400-500 Mbps almanız normal.

GeForce NOW hizmetiyle bir download yapayım dedim Steam uzerinden 400 450 Mbps alabildim yine peki güçlü bir donanım lazımsa GeForce NOW donanımı güçlü değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı