Hız testim yüksek ama internetim yavaş

anakin0

Hectopat
Hız testim yüksek ama internetim yavaş, kullandığım internet ise Türksat Kablonet. Neden böyle bir hata var bilen var mı acaba?

dsadsadsadsadsa.png

Benim de yavaş. Kısıtlama gelmiş olabilir. Bazen yapıyorlar. Anladım ben senin derdini. Corona veya savaş durumunda yalancı/gerçek haberlerin yayılıp paniğe yol açmaması için iletişimi engellemek adına yapılıyor. Son 1 haftadır bu dalgalanmalar var evet.

Edit: bu durum bazen apartmandaki kutuyu bozup "gürültü" denen arızayı oluşturuyor. Böyle olursa sıkıntı büyük. Şimdilik 2 3 gün beklemenizi öneririm.

Gecikmeler var, benimde internetim hızlı. Forumda gecikmeler yaşıyorum, kısıtlama gelmiş olabilir. Ülkemizin en iyi yaptığı şey zaten ''sansür''

Uydunet kullanıyorum. Bant genişliğini gene düşürdüler sanırım. Hız testinde 47 mbps görüyorum ama sitelere girişlerde uzun uzun bekliyorum. Youtube'da video izlerken sadece 2 mbps hız alabiliyorum. Son yarım saattir bu şekilde devam ediyor.

Hız testim yüksek ama internetim yavaş, kullandığım internet ise Türksat Kablonet. Neden böyle bir hata var bilen var mı acaba?

Eki Görüntüle 517451
Dostum şuanda herkes de böyle. Bende 25 mbps üzeri ve 7 ping alıyorum. Oyunlarda felan pingim yok. Ama gel gelelim internette gezinirken internet yavaş. Youtube yavaş. Kısıtlama var, son bir haftadır başladı bu durum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı