Çözüldü Hız yüksek ancak indirme yavaş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Nasıl yavaş indiriyor? İnternetten 23-24 Mbps alıyorum ama saniyede 2,8 MB gibi değerlerle indirme yapıyorum mu demek istediniz?

Eğer bunu demek istediyseniz normaldir. Hız testlerinde indirme kısmında aldığınız değeri 8'e böldüğünüzde teorik indirme hızını bulmuş olursunuz. Hız testlerinde 23 Mbps gördüğünüzü varsayarsak saniyede 23/8=2,87 MB indirme yaparsınız.
Nasıl yavaş indiriyor? İnternetten 23-24 Mbps alıyorum ama saniyede 2,8 MB gibi değerlerle indirme yapıyorum mu demek istediniz?

Eğer bunu demek istediyseniz normaldir. Hız testlerinde indirme kısmında aldığınız değeri 8'e böldüğünüzde teorik indirme hızını bulmuş olursunuz. Hız testlerinde 23 Mbps gördüğünüzü varsayarsak saniyede 23/8=2,87 MB indirme yaparsınız.

Çözüm

Tam olarak bunu demiştim sağolun :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı