Steam Hızın sürekli 0'a düşmesi ve kesilmesi

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Steam'de oyun indirirken bir yere kadar normal hızımda indiriyor ama bir yerden sonra hız sürekli olarak 0'a düşüyor veya çok dalgalı oluyor. Bir sürü şey yaptım yine de olmadı. İnterneti resetledim, indirme bölgesini değiştirdim ve Steam'i resetledim ama hiçbir işe yaramadı. Aynı sorun yine devam ediyor.

1683563028304.png

Steam'de oyun indirirken bir yere kadar normal hızımda indiriyor ama bir yerden sonra hız sürekli olarak 0'a düşüyor veya çok dalgalı oluyor. Bir sürü şey yaptım yine de olmadı. İnterneti resetledim, indirme bölgesini değiştirdim ve Steam'i resetledim ama hiçbir işe yaramadı. Aynı sorun yine devam ediyor.

Eki Görüntüle 1771559

Bende de oluyordu IP'yi değiştirdim oldu sende olur mu bilmem dene istersen.

Eki Görüntüle 1771559

Aynısı bende de vardı internete yazdım oradakileri yaptım şu an çalışıyor.

Steam bölgeni değiştirmeyi dene

Bende de oluyordu IP'yi değiştirdim oldu sende olur mu bilmem dene istersen.

Denedim ama olmuyor bir türlü.

Aynısı bende de vardı internete yazdım oradakileri yaptım şu an çalışıyor.

Steam bölgeni değiştirmeyi dene

Her kıtadan seçtim 3-5 tane ülke yine de olmadı. Bu sorunu Epic Games'de hiç yaşamadım. Sadece Steamde oluyor böyle bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı