Hızlı şarj adaptörü ile doldurulan telefonun şarjı hızlı mı biter?

Oğuzhan661

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Bugün internette araştırma yaparken hızlı şarj adaptörü ile şarj edilen telefonun, günlük kullanımda bataryası daha hızlı biter diye bir yazı okudum, bunun gerçeklik payı var mıdır? Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. 5 W ile şarj etmeye başlayacağım eğer gerçeklik payı varsa.

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki birebir deneyimleyebilme şansınız oldu mu ? Hızlı şarj ile alınan ekran süresi, normal şarj ile alınan ekran süresini arasındaki farkı, tabi varsa.

@Oğuzhan661 kendi telefonumda hızlı şarj özelliği var ve hızlı şarj adaptörüyle şarj ediyorum. Hayatta erken bitme gibi bir durum yok.

Hızlı şarj etmek elbette belli bir miktar verimliliği düşürüyor ama bu kayda değer bir düşüş değil. Yani dert etmeyin hızlı şarjdan zarar gelmez.

Merhaba,

Bugün internette araştırma yaparken hızlı şarj adaptörü ile şarj edilen telefonun, günlük kullanımda bataryası daha hızlı biter diye bir yazı okudum, bunun gerçeklik payı var mıdır? Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. 5 W ile şarj etmeye başlayacağım eğer gerçeklik payı varsa.

Şimdiden teşekkür ederim.

33 Watt hızlı şarj ile ediyorum normal (aktif) kullanımda 1 ila 1.5 gün gidebiliyor pil tasarrufunda 3 ila 3.5 günü zorluyorum 120 Hz modunda ve 5000mAh. 5 ay önce aldım hala aldığım gibi gidiyor.

33 Watt hızlı şarj ile ediyorum normal (aktif) kullanımda 1 ila 1.5 gün gidebiliyor pil tasarrufunda 3 ila 3.5 günü zorluyorum 120 Hz modunda ve 5000mAh. 5 ay önce aldım hala aldığım gibi gidiyor.

Telefonumu hızlı şarj ile şarj ediyorum ve yaklaşık 2.5 gün gidiyor şarjı.

Aktif kullanıyorum.

Nasıl 3 gün kullanabiliyorsunuz anlamıyorum telefonum tam şarjda 11 saat ekran süresini rahat veriyor ama 1 gün dayanıyor bana. Max 1.5 dayanabildi. Herhalde günde min 8 saat telefon kullandığımdan. Yani siz aktif kullanmış oluyorsanız ben telefonla bütünleşmiş oluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı