Hızlı şarj adaptörü önerisi

Techh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ekzosfer
Herkese iyi forumlar öncelikle.
Telefon olarak Xiaomi Redmi 9 modelini kullanıyorum. Telefonun bataryasının kapasitesinin çok fazla olması ve yanında gelen adaptörün hızlı şarj desteklememesi nedeniyle telefonunu şarj etmek biraz uzun sürüyor. Ayrıca Anker'in powercore select 20.000 mAh kapasiteli powerbankini kullanıyorum. Aynı şekilde powerbanki şarj etmek de bazen eziyet olabiliyor. Bu sebeplerle dolayı telefonu baz alarak 18W destekli bir hızlı şarj adaptörü almak istiyorum. Her ne kadar bu adaptörü devamlı olarak kullanmak yerine ihtiyacım olduğunda kullanmayı tercih edecek olsam da Spigen, Anker gibi güvenilir markaların ürünlerine yönelmek istiyorum.
Bu bilgiler ışığında önerilerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen varsa Xiaomi'nin kendi 33W hızlı şarj adaptöründen almanı öneririm. Çok hızlı şarj ediyor. Tabii cihazının 33W desteği var mı ona bakayım.
Telefonun 33W desteği olmamakla beraber güvenilir bir satıcı olmaması sebebiyle orijinal üreticinin adaptörünü tercih etmek daha doğru olsa da tercih etmedim. Teşekkür ederim.
Teşekkür ederim.
18W istiyorsan iyi bir markadır. Aynı markanın daha yüksek voltajlı modellerine de bakabilirsin.
https://www.hepsiburada.com/spigen-...y-duvar-sarji-f111-000ca26332-p-HBV00000OH367
Açıkçası çok fazla fiyat farkı olmadığı sürece ileriye dönük yüksek voltaj içeren modelleri tercih etmeyi düşündüm fakat fiyatlar paralel şekilde artıyor. Şu an da kullanımımı etkilemeyeceği için düşünmedim. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı