Hızlı telefon önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu unutma ne? Öyle biri olmadığım için mi? Saygısıza saygısız dememde sorun yok. Ben bütçe sordukları için öyle demedim. Öyle biri de değilim.

Poco telefon alınmaz. Malzeme kalitesi Xiaomi'ye göre düşük. Arayüz Xiaomi gibi çöp. Sağlam değil.

Bütçe ne?
Zaten malzeme kalitesini kıstıklarından dolayı bu kadar ucuz. Telefon aldığımızda kılıf takıp kullanıyoruz, dağa taşa sürtmüyoruz telefonu zaten. Arayüz konusuna gelirsek MIUI 12.5 ile toparladı. Telefon amiral gemisi sayılır. Özelliklerini inceleyebilirsiniz. O fiyata alternatif tanımam.

Zaten malzeme kalitesini kıstıklarından dolayı bu kadar ucuz. Telefon aldığımızda kılıf takıp kullanıyoruz, dağa taşa sürtmüyoruz telefonu zaten. Arayüz konusuna gelirsek MIUI 12.5 ile toparladı. Telefon amiral gemisi sayılır. Özelliklerini inceleyebilirsiniz. O fiyata alternatif tanımam.

Nasıl toparladı? MIUI 9'dan sonra batırdı. Şu an 5000 bataryalı POCO telefonum bir günü çıkarmıyor arayüzden dolayı.

Nasıl toparladı? MIUI 9'dan sonra batırdı. Şu an 5000 bataryalı POCO telefonum bir günü çıkarmıyor arayüzden dolayı.
Hocam dediğim cihazı araştırıp pil testlerini inceleyebilirsiniz 1 günü rahatlıkla çıkarıyor, sıkı kullanmazsanız 2 gün. Hangi POCO telefonunu kullanıyorsunuz?

Hocam dediğim cihazı araştırıp pil testlerini inceleyebilirsiniz 1 günü rahatlıkla çıkarıyor, sıkı kullanmazsanız 2 gün. Hangi POCO telefonunu kullanıyorsunuz?

X3 NFC. Ben çok araştırdım bu telefonlar merak etmeyin. İlk başta normal. Sonra mübarek iPhone 6 bataryasına dönüyor. Telefon malzeme kalitesinden dolayı çok ısınıyor artık normal kullanımda bile. Zaten Xiaomi diğer markaların uyguladığı testlere tabi tutmuyor telefonları.

X3 NFC. Ben çok araştırdım bu telefonlar merak etmeyin. İlk başta normal. Sonra mübarek iPhone 6 bataryasına dönüyor. Telefon malzeme kalitesinden dolayı çok ısınıyor artık normal kullanımda bile.
X3 NFC ekranından dolayı çuvallıyor. POCO F3 AMOLED olduğundan dolayı pil konusunda daha başarılı. Üstelik X3 NFC 5000mah iken POCO F3 4500mah olmasına rağmen testlerde X3 NFC'yi geçiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı