Hızlı USB bellek tavsiyesi

Bütçe
1000-1500

HoL1qan

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Kingston 1000 GB KC2500 NVMe SKC2500M8/1000
Anakart
Notebook
Herkese selam, başlıkta da göründüğü gibi hızlı bir USB belleğe ihtiyacım var. 2 tane buldum linkleri bırakıyorum ama farklı görüşlere de açığım tabii ki. Boyut olarak 128 işimi görüyor ama daha yüksek de olabilir tabii ki. Fiyat olarak çok uçuk olanları es geçiyorum ☺️ özellikle Longline Marka'nın herhangi bir ürününü kullanan biri varsa o bellek ile ilgili bilgi verebilir mi?

Herkese selam, başlıkta da göründüğü gibi hızlı bir USB belleğe ihtiyacım var. 2 tane buldum linkleri bırakıyorum ama farklı görüşlere de açığım tabii ki. Boyut olarak 128 işimi görüyor ama daha yüksek de olabilir tabii ki. Fiyat olarak çok uçuk olanları es geçiyorum ☺️ özellikle Longline Marka'nın herhangi bir ürününü kullanan biri varsa o bellek ile ilgili bilgi verebilir mi?

Biraz uçuk geldi bana bu fiyatlar.

Bu kadar hızlı bir flash belleği ne amaçla kullanabilirsinizki?

SSD alıp USB takmak daha mantıklı olmaz mı?

Var ama evde kullanıyorum, bu daha büyük ve hassas, hareketli bir işim var daha az yer kaplayan daha pratik bir şeye ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• ssd disk.jpg
    ssd disk.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 14

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_verbatım-vi550-s3-256gb-2-5-inç-sata-3-dahili-ssd-siyah-1226585.html

Bildiğim kadarıyla Type-c to Type-c olmadığı sürece çok iyi verim alınamıyor. O nedenle bu kombinasyonu kullanıyorum ve bilgisayarımın Type-c portuna bağladığımda tam performans hız elde edebiliyorum kaliteli de bir kabloyla. Tabi SSD'yi bütçene göre 500 gb yapabilirsin.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_verbatım-vi550-s3-256gb-2-5-inç-sata-3-dahili-ssd-siyah-1226585.html

Bildiğim kadarıyla Type-C to Type-C olmadığı sürece çok iyi verim alınamıyor. O nedenle bu kombinasyonu kullanıyorum ve bilgisayarımın Type-C portuna bağladığımda tam performans hız elde edebiliyorum kaliteli de bir kabloyla. Tabii SSD'yi bütçene göre 500 GB yapabilirsin.

Teşekkürler hocam fakat Type-A bir bellek lazım, birçok bilgisayarda kullanıyorum ve hepsinde Type-C portu olmuyor ne yazık ki.

Geri
Yukarı