Hızlı ve Kaygan Mouse Önerisi

Moon 21

Decapat
Yer
KKTC Girne
FPS oyunları için kullanılan, kaymayan ağır mouse'ları önermezseniz sevinirim, 150 liraya kadar kaygan pad'ları olan hafif mouse istiyorum. Genelde strateji tarzı oyunlar oynuyorum ve çünkü strateji oyunları rahat hareket ve hızlı kullanım istiyor.

FPS oyunları için kullanılan, kaymayan ağır mouse'ları önermezseniz sevinirim, 150 liraya kadar kaygan pad'ları olan hafif mouse istiyorum. Genelde strateji tarzı oyunlar oynuyorum ve çünkü strateji oyunları rahat hareket ve hızlı kullanım istiyor.
Başlıkta kaygan yazmışsınız, giriş seviyesi rival 105/110-Harpoon-G102 vs. yeterli olur size.

Logitech G102 Prodigy önerebilirim. Uzun süredir kullandığım ve pek eksisini görmediğim bir mouse.
Bir de bir sorum var konu nasıl açabilirim ?

4 tane önerdim...
Affedersiniz yazdığınızı full kopyalayıp yapıştırdığım için aradaki diğer markayı gözümden kaçırmışım.

Logitech G102 Prodigy önerebilirim. Uzun süredir kullandığım ve pek eksisini görmediğim bir mouse.
Bir de bir sorum var konu nasıl açabilirim ?
Eğer hesabını az önce açtıysan konu açamıyorsun, onay alması gerekiyor, mail üzerinden vb. onayladıysan adminlerin onayınıda aldıktan sonra sağ tarafta konu oluştur seçeneği gelmesi gerekiyor

eğer hesabını az önce açtıysan konu açamıyorsun, onay alması gerekiyor, mail üzerinden vb. onayladıysan adminlerin onayınıda aldıktan sonra sağ tarafta konu oluştur seçeneği gelmesi gerekiyor
Mailime girdim fakat sadece ''Hoşgeldiniz'' diye bir mail gelmiş bana. Yani Adminler onaylamadan benim e-postama onaylama maili gelmiyor mu ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı