Hızlı ve Öfkeli 10 filmini nasıl buldunuz?

Berbat bir film. Aşırı derecede mantık hataları ve saçmalıklar vardı. CGI ile çekilen sahneler çok belli oluyordu. Özenilmeden yapılmış.

Neden herkesi geri getirme çabasındalar acaba başta han şimdi gisele yani ölüp gitmis kadın nereden çıktı şimdi 4 film sonra böyle hareketler seyirciyi düşürüyor bence.

Hocam filmi ilk defa izleyeceğim bulamadım acaba Netflix'deki ismini ve fotoğrafını atma şansınız var mı rica etsem.

Güzel gibiydi evet bazı yerlerde saçmalıklar vardı. Ölen karakterleride geri getirmeleri saçma tabii. Bence seri yarış olarak devam etmeliydi.

Yani kafa dağıtılmak için gidilebilir son filmler gibi. Ama iyi bir film izleyeyim denilirse boşa para ve zaman kaybından başka bir şey değil.

İzlemedim hocam, ancak bir eleştiri yapacağım filmle ilgili. Bana göre film konusundan çıkalı çok oldu ilk 4 seri gayet iyiydi ve araba yarışı odaklıydı özellikle Tokyo drift serisi en kaliteli seriydi Hızlı ve Öfkeli'yi en çok sevdiren bu seri oldu şahsi düşüncem 4'ten sonra abartılı aksiyon savaş filmine döndü.

İzlemedim hocam, ancak bir eleştiri yapacağım filmle ilgili. Bana göre film konusundan çıkalı çok oldu ilk 4 seri gayet iyiydi ve araba yarışı odaklıydı özellikle Tokyo drift serisi en kaliteli seriydi Hızlı ve Öfkeli'yi en çok sevdiren bu seri oldu şahsi düşüncem 4'ten sonra abartılı aksiyon savaş filmine döndü.

Aynen öyle Rio soygunuyla beraber seri yarıştan çıktı. Aksiyona döndü ve bence de kötü oldu. Çünkü serinin amacı hız ve bir anda soyguna döndü.

Yeni konular

Geri
Yukarı