Hızlı ve sağlam taşınabilir HDD SSD önerisi

Mosyo

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar cihazımı yeni aldım ve 500GB SSD var güncel oyunları indirince bana çok az yer kalıyor hatta kalmıyor bile 40GB boş alanım var şu an acaba okuma ve yazma hızı yüksek, Type-C bağlantısı olan SSD veya hard disk kullanan var mı varsa memnunlar mı deneyimlerini anlatıp marka ve model önerisinden bulunabilir misiniz?

Bildiğim kadarıyla Oyun için harddisk kullanılmaz. Sadece depolamak amaçlı tutulabilir.

Başlıktaki Sağlam kelimesine taktım:Disklerin sağlam olmasının bir önemi yok . Bunlar sabit durması gereken şeyler. Flash belleğin sağlam olmasının mantığı olabilir ama disklerin olmaz.

Bildiğim kadarıyla Oyun için harddisk kullanılmaz. Sadece depolamak amaçlı tutulabilir.

Başlıktaki Sağlam kelimesine taktım:Disklerin sağlam olmasının bir önemi yok . Bunlar sabit durması gereken şeyler. Flash belleğin sağlam olmasının mantığı olabilir ama disklerin olmaz.
kanka sağlam yazmamın en büyük nedenlerinden biri yan sanayi bir ürün veya 2. el ürün olmaması 0 ve kaliteli marka istiyorum
sağol kanka inceliyorum
SanDisk Portable SSD 480 GB USB 3.2 Gen 2 : Amazon.com.tr: Bilgisayar USB 3.2 varmış bunda sizde de bu port var ise tercih edilebilir.
bu port mevcut ama 480gb düşük kanka 1tb usb c önceliğim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı