Hızlıal.com güvenilir mi ?

Heronn

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar sony xperia z2 alacağım hızlıal.com'da 2099tl geriye kalan 100 lirayla kılıf alırım hızlıal.com güvenilirmi?

İnternetten alışveriş güvenlidir. Tabi neyi nereden alacağını biliyorsan. Gidip Stokta olmayan ürünleri var gibi gösteren sitelerden yada sahte sitelerden alışveriş yaparsan tabi güvenli değildir. Buradaki sitelerin hepsi güvenilirdir.

Ben internetten yapılan alışverişleri güvenilir bulmuyorum. En iyisi gidip yerinden almak

Malesef o dediğiniz şey her zaman mümkün olmuyor ve bence internet gayet güvenli fakat nerden aldığınızda önemli.

Ayrıca hızlıal.com gayet güvenilir. Birçok arkadaş gibi defalarca alışveriş yaptım.

Ben internetten yapılan alışverişleri güvenilir bulmuyorum. En iyisi gidip yerinden almak

Bu olay biraz da hangi siteden alışveriş yaptığınız ile alakalı. Gittigidiyor, Hepsiburada, Hızlı al gibi sitelerden değil de, adı sanı duyulmamış bir siteden alışveriş yaparsanız elbette güvenilir olmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı