"Hizmet ana bilgisayarı ağ hizmeti" servisi internetin tamamını harcıyor

Hizmetlerden telemetri ile teslim en iyileştirmeyi devre dışı bırakıp bilgisayarı yeniden başlatın.

Cihazınız Windows 10 (sürüm 1903 veya sürüm 2004) çalıştırıyorsa ve hücresel veri bağlantınız için tarifeli bağlantı olarak ayarla seçeneğini kapattıktan sonra, cihazınız hazırda bekleme modundan uyanıp kapanıyorsa yeniden tarifeli olarak sıfırlanabilir. Yani hazırda bekletmeyi kaldırmalısın iptal etmelisin şayet bu model Windows'un varsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzeliyor diyenler vardı. Bir süre bekleyin derim.
Teşekkür ederim sorunu galiba çözdüm. Benim birazcık sorumsuzluğumdan oluyormuş. Arkada Xbox 2 gündür Forza Horizon 5 indirmeye çalışıyormuş. Sizde de bu sorun olduysa Microsoft Mağazasını ve Xbox gibi platformlarınız kontrol edin. Bilgisayarınızda güncelleştirmeler olabilir. Zamanla geçiyor. Herkese teşekkür ederim.
Cihazınız Windows 10 (sürüm 1903 veya sürüm 2004) çalıştırıyorsa ve hücresel veri bağlantınız için tarifeli bağlantı olarak ayarla seçeneğini kapattıktan sonra, cihazınız hazırda bekleme modundan uyanıp kapanıyorsa yeniden tarifeli olarak sıfırlanabilir. Yani hazırda bekletmeyi kaldırmalısın iptal etmelisin şayet bu model Windows'un varsa.
Windows 11 Pro kullanıyorum fakat sorunu çözdüm teşekkür ederim.

Hocam, ben de aynı şeyleri yaşıyorum. Xbox filan kapalı. Yukleme yapmıyor ama internetin içinden geçiyor. Erişim nasıl sağlayabilirim? Engelendi deyip duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu işlemi yaptım. Yani "durdur"a bastım ancak restart atınca tekrar açık olarak gözüküyor. Yardım eder misin ?
Durdura basmanız ne yazık ki yetersiz başlangıçta başlamasını da kapatmanız gerekli başlangıçta başlamayı devre dışı yaparsanız sorununuz çözülür.

Durdura basmanız ne yazık ki yetersiz başlangıçta başlamasını da kapatmanız gerekli başlangıçta başlamayı devre dışı yaparsanız sorununuz çözülür.
Tam olarak nasıl yapacağımı açıklarsan sevinirim.

Rehber: Regedit ile hata alınan Windows hizmetlerini açma ve kapatma bu konudaki işlemleri geçen hafta uyguladım, ancak bugün yine aynı sorunu yaşadığımı fark ettim.

Teşekkür ederim sorunu galiba çözdüm. Benim birazcık sorumsuzluğumdan oluyormuş. Arkada Xbox 2 gündür Forza Horizon 5 indirmeye çalışıyormuş. Sizde de bu sorun olduysa Microsoft mağazasını ve Xbox gibi platformlarınız kontrol edin. Bilgisayarınızda güncelleştirmeler olabilir. Zamanla geçiyor. Herkese teşekkür ederim.

Windows 11 Pro kullanıyorum fakat sorunu çözdüm teşekkür ederim.

Hocam ben de her şeyi denedim bunu görünce Xbox'ı kontrol edeyim dedim yakuza 0 indiriyormuş, kafayı yiyecektim yarım saattir.

Yeni konular

Geri
Yukarı