Hjc C70 kask alınır mı?

Arif Oğuzhan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tvs Raider 125 motor aldım, kırmızı olandan. Şimdi ekipmanları alıyorum. Biliyorum önce bunları almak daha mantıklı ama bütçe az çok var yine de.
Kask olarak bunu düşünüyorum. Sizce mantıklı mı ve başka önerileriniz var mı kaskta? Kendim intercom takabiliyorum bir de değil mi?

Ayrıca diğer ekipmanlar için de konu açacağım sanırım ama onlar için öneri yaparsanız sevinirim.

Alabilirsin. Güvenlik sertifikaları güzel. Aynı seviyede benim tercihim Scorpion Exo 391 olurdu. Bütçeyi birazcık arttırabilirsen Exo 491'i de öneririm.

Ayrıca diğer ekipmanlar için de konu açacağım sanırım ama onlar için öneri yaparsanız sevinirim.
Konu açtığında beni etkiletlersen bütçene göre yardımcı olurum.

Alabilirsin. Güvenlik sertifikaları güzel. Aynı seviyede benim tercihim Scorpion Exo 391 olurdu. Bütçeyi birazcık arttırabilirsen Exo 491'i de öneririm.

Konu açtığında beni etkiletlersen bütçene göre yardımcı olurum.
Teşekkür ederim. Şu an araştırma evresindeyim. Hiç bir bilgim yok. DC girsek bana anlatır mısın acaba vaktin varsa?

Hayırlı olsun bende aynı motora sahibim, HCJ C70 interkoma uyumlu kask değil içinde gerekli yuvası yok sanırım interkom kullanımında kafa acıtıyormuş.
Teşekkür ederim. Memnun musun motordan kaç kmde? Ben daha hiç kullanmadım. A2ye yazıldım, ehliyet alınca kullanacağım. Acıtıyorsa sıkıntı ya.

Burdan yardımcı olabilirim. DC paylaşırsan ceza yersin. :)
Kuralı unutmuşum teşekkür ederim hatırlatma için.
Bütçem 13bin diyebilirim. 1-2 daha artarım ama 1-2 düşmek de istiyorum çünkü parasal olarak her şeyimi vermiş olacağım. Tabii güvenlik önemli o yüzden ilk tercihim iyi olsun da gerisi mühim değil.
Eğer motordan zevk alırsam önümüzde ki yıl daha kaliteli bir motorla top seviye ekipman alırım.

Kask - Ceket - Eldiven - İntercom kesin alacaklarım. Pantolona bütçe yetmezse dizlik, ayakkabı olarak botum var ama bütçe olursa onu da alırım.

HCJ C70 interkoma uyumlu kask değil içinde gerekli yuvası yok
Doğru bilgi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam o zaman C70 eleniyor. Exo 391 ya da 491'e bakmanı öneririm. 491'i 2 hafta önce arkadaşıma aldık. Pedleri gayet güzel ve intercom kısımları kendinden kesik.

Bütçem 13bin diyebilirim.
Kask konusu açmışsın. Burda ekipman konuşmayalım. Yeni bir konu açıp beni etiketlersen ve daha detraylı bilgi verirsen daha iyi yardımcı olurum.

Doğru bilgi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam o zaman C70 eleniyor. Exo 391 ya da 491'e bakmanı öneririm. 491'i 2 hafta önce arkadaşıma aldık. Pedleri gayet güzel ve intercom kısımları kendinden kesik.

Kask konusu açmışsın. Burda ekipman konuşmayalım. Yeni bir konu açıp beni etiketlersen ve daha detraylı bilgi verirsen daha iyi yardımcı olurum.
Tamamdır.

Kask - Ceket - Eldiven - İntercom kesin alacaklarım. Pantolona bütçe yetmezse dizlik, ayakkabı olarak botum var ama bütçe olursa onu da alırım.
Tamamdır. Sen konuyu aç. Detaylı bir şekilde belirt bütçeni isteklerini. Ben yardımcı olacağım.

Kask için de Exo 491'e yönelmeni öneririm. Nakitte 5000 küsür fiyatı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı