Hk Gaming GK61 ile Mizar MZ60 farkı nedir?

Hocam bende de Mzar MZ60 var ve aynı dediğiniz gibi oldu ve klavye bozuldu. Yeşil, mavi, beyaz ve kırmızı ışık yanıp sönüyor onun haricinde hiçbir şekide çalışmıyor klavye. Bunun hiçbir çözümü yok mudur?
''After my Keyboard didnt worked, I just went trough the intaller files and there is a .exe that you have to open. It does the same as the normal installer but its shut a black/weird looking window. After you double clicked and it installed, the keyboard and software should work.''

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ordanda ayarladım şimdi ama makroyu kapa aç yapın oyuna girince demişsiniz onu nasıl yapıyorum direk uygulamayı mı kapa aç yapıcam.
Oyundayken restore atmayı deneyin veya tuşun makrosunu silip yeniden atayıp save'leyebilirsiniz. Kapayıp açınca düzeliyor muydu hatırlamıyorum.

''After my Keyboard didnt worked, I just went trough the intaller files and there is a .exe that you have to open. It does the same as the normal installer but its shut a black/weird looking window. After you double clicked and it installed, the keyboard and software should work.''

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyundayken restore atmayı deneyin veya tuşun makrosunu silip yeniden atayıp save'leyebilirsiniz. Kapayıp açınca düzeliyor muydu hatırlamıyorum.
Reddit'deki bu konuda yazılan tüm tavsiyeleri deniyorum 3 gündür ama hiçbir sonuç alamadım maalesef. Sanırım klavye çöp oldu.

OOO

Hocam birde ss nasıl alıcam bu klavye ile?

Ctrl+V yapınca yapıştırmıyor mu resmi? Olmuyorsa bilemiyorum hocam. Deneyin tek tek. Benim klavye DE layout ve ''PrtSc'' yazısı da ''Z'' tuşunda.
O çalışıyor, başka klavye taktım windows artı prtsc ekran görüntüsü aldı

@Kiznaiver Hocam ss almadan bir şekilde idare edicemde oyunlar harici her şeyde çalışıyor esc oyunlarda çalışmıyor ya :( @DTB

Son düzenleme:
O çalışıyor, başka klavye taktım windows artı prtsc ekran görüntüsü aldı

@Kiznaiver Hocam ss almadan bir şekilde idare edicemde oyunlar harici her şeyde çalışıyor esc oyunlarda çalışmıyor ya :( @DTB
Birkaç oyun harici çalışıyor bende. Sizde niye çalışmadığını anlayamadım maalesef.

Geri
Yukarı