Hobbit Kapağı ve İçeriği

Thepunk

Decapat
Merhabalar, daha 2 gün önce Hobbit kitabını satın aldım ancak kitap bugün elime geçince istediğim kapak ve sayfa sayısının olmadığını gördüm. Normalde kitabı beyaz fon üzerine yüzük resmi olarak almıştım ama elime geçen görmüş olduğunuz siyah tarzda bir kitap kapağı. Biliyorum, bu pek sıkıntı değil ama dahası var. Benim sipariş ettiğim kitabın 426 sayfası var ama bana gelen kitapta sadece 333 sayfa var. Yani demek istediğim bu kitabı okursam hikayeden bi'eksiklikler yaşar mıyım, iade etmeliyim?

0000000244198-1.jpgdownload.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayfa sayısının azaldığını sanmıyorum. Yüzüklerin Efendisi'nde de ben aynı şeyi merak etmiştim. Asıl üç kitaplık seriden sonra çıkan koleksiyoncu versiyonu (3 kitabı bir araya getiren) toplamda 15-20 sayfa daha eksikti. Sonra kitabın sayfa boyutunun çok az daha büyük, yazı boyutunun çok az daha küçük olduğunu öğrenmiştim. İçinde yazanlar birebir aynı idi.

Eğer işin koleksiyon tarafına da önem veriyorsanız iade edip arzu ettiğiniz kapaklısını söyleyin bence. Sonuçta yıllarca rafta her gördüğünüzde size göz kırpıp "sen aslında ben değil beyazı istemiştin" diyebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı