Hocadan özel ders alınmasına rağmen telefonlara cevap vermiyor

Etikleri savunmak mantıklı değil. Özel değitim öğretmeni olup atanamadığını düşün. Çok meşgulsün biraz para kazanmak için ek mesai yapıyorsun, zorla asgari ücret alıyorsun bir de öğrenci ders vakti dışında sana arkadaşınmış gibi muamele çekerek mesaj yazıyor. Bende bakmazdım.

Baktınız mesajlara cevap gelmiyor karşı tarafın rahatsız olduğunu anlayıp bırakmak gerekir anlayın abi böyle mesajları.

Arkadaş ne mesaj attığını bile söylemeden neden hala arkadaşça konuşuyor diyorsunuz arkadaş hocaya ne dediğini bile söylememiş ders ile alakalı soru sorabilir ya da ekstra ders saati isteyebilir farklı düşünmeye gerek yok. Özel ders hocası olduğu için ders bittiğinde aranmayacak diye de bir şey yok abartmayın.

Arkadaş ne mesaj attığını bile söylemeden neden hala arkadaşça konuşuyor diyorsunuz arkadaş hocaya ne dediğini bile söylememiş ders ile alakalı soru sorabilir ya da ekstra ders saati isteyebilir farklı düşünmeye gerek yok. Özel ders hocası olduğu için ders bittiğinde aranmayacak diye de bir şey yok abartmayın.
Soru sormak için aramıyorum zaten sadece saat kaçta geleceğini sormak için arıyorum ve mesaj yazıyorum. Arada çok nadir soru atıyorum. Çoğunlukla cevap vermiyor ya da çok geç cevap veriyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı