Hocalar sınıfta bırakabilir mi?

Ben de 9. sınıfım. Sınıfımda bir çocuk var. İlk dönemi 42 ortalamayla ikinci dönemi 44 ortalamayla bitirdi. Kalıyordu ama müdür yardımcıları velisi ile konuşup ortalamasını öğretmenler sayesinde 58'e kadar yükseltti ve sınıfı geçti. Ayrıca E-Okul yönetim sistemi dün kapanmış.

Tüm notlar performanslar girildi ortalamam 63 yani şimdi eokul üzerinde değişiklik yapıp bırakma şansları var mı
Bırakmazlar.
Sınavlarınız bile geçer durumda anladığım kadarıyla. Sınıf içi performans, kanaat falan sınavların altında verilmez pek. Yani bir limiti var bu işin.
Zaten notlar kilitlenmiştir, karneler hazırdır şimdi. Size sadece 2 gün sonra almak kalıyor.

Bazı hocalarla aran iyi değilse bırakıyorlar ben bu sene çalışmadım teşekkür alıp geçtim ama hocalardan birinden duyduğum kadarıyla önceki sene notunu değiştirebiliyorlar. Bu da diploma notuna etki ediyormuş ne kadar doğruysa :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı hocalarla aran iyi değilse bırakıyorlar ben bu sene çalışmadım teşekkür alıp geçtim ama hocalardan birinden duyduğum kadarıyla önceki sene notunu değiştirebiliyorlar. Bu da diploma notuna etki ediyormuş ne kadar doğruysa :D
Öğretmenler, değil geçen senenin notunu, şu an kilitlenmiş olan bu dönemin notunu bile değiştiremez.
O işleri idareciler yapabilir. Artık ne sebeple yapıyorlarsa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı