Hocayı CİMER'e şikayet ettim

• Konuyu başlatan snaks
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 527
Bende meslek lisesi çıkışlıyım. Bizim hocalarda çok kötüydü ders anlatmıyor-anlatmayı bilmiyordu. Sınıfta onu istiyordu zaten.

Hocam sizi şikayet ettiğiniz için disipline yollarsa dava bile açabilirsiniz. Sıkıntı etmeyin sen her türlü bu işten kârlı çıkarsın.

Öncelikle hayırlı akşamlar. Ben bir meslek lisesinde okuyorum ve bölümüm elektrik elektronik son sınıfım. Ben bu okulda elektrik hakkında hiçbir şey görmedim. Sadece deftere hiç bilmediğimiz bize öğretilmeyen şeyleri şaşkın şaşkın bakarak yazıyorduk. Elektrik dersinin uygulamalı bir ders olması gerekirken bize kablo dahi bağlatmadılar. Ve ben bununla ilgili bölüm şeflerini ve öğretmenleri CİMER'e şikayet ettim. MEB de okul ile iletişime geçti. Ve bugün elektrik dersinde hoca beni kim şikayet etti dedigimde sinif arkadaşlarım beni söyledi. Ben de kendimi söyledim tabii ki. Ve hocayı başka sınıflardan birkac ogrenci ve veli de şikayet etmis. Haftaya sinavimiz var ve hoca bugün bize ceza olarak 10 sayfa sınav konusu verdi ve 5 tane soru soracak. Bunun dışında beni disipline verme gibi bir hakları var mı onu merak ettim. Biraz uzatmış olabilirim kusura bakmayin. Konuyu anlayabilmeniz icin 😊
Arkadaşlarınızın sizi söylemesi hiç iyi olmamış, kendinizi gizleyebilirdiniz. CİMER zaten bilgileri vermiyor. Eğer ciddi bir durum olursa müfettiş geliyor okula. (Biz sınıfça matematikçiyi şikayet etmiştik, biraz geç te olsa -2 sene- sonra müfettiş geldi ve ifademizi aldı, öğretmen de sıkıntı çekti)

CİMER'e şikayet etmek öyle işe yarıyor mu? Bende müdür ve yardımcısını şikayet etmek istiyorum kayırdıkları öğrencileri 1 gün dahi okula gelmemelerine rağmen hiç yok yazmadılar bizi ise sınıfta bırakırız diye tehdit ediyorlar 1-2 gün gitmedim diye hemen velimi arayıp sorun çıkarmaya başladılar ayrıca sınav sorularını direkt olarak öğrencilere veriyorlar sınav falan da yapmıyorlar CİMER'e şikayet etsem bir sonuç çıkar mı?
Final okulları bahsettiğim okul.

Öncelikle hayırlı akşamlar. Ben bir meslek lisesinde okuyorum ve bölümüm elektrik elektronik son sınıfım. Ben bu okulda elektrik hakkında hiçbir şey görmedim. Sadece deftere hiç bilmediğimiz bize öğretilmeyen şeyleri şaşkın şaşkın bakarak yazıyorduk. Elektrik dersinin uygulamalı bir ders olması gerekirken bize kablo dahi bağlatmadılar. Ve ben bununla ilgili bölüm şeflerini ve öğretmenleri CİMER'e şikayet ettim. MEB de okul ile iletişime geçti. Ve bugün elektrik dersinde hoca beni kim şikayet etti dedigimde sinif arkadaşlarım beni söyledi. Ben de kendimi söyledim tabii ki. Ve hocayı başka sınıflardan birkac ogrenci ve veli de şikayet etmis. Haftaya sinavimiz var ve hoca bugün bize ceza olarak 10 sayfa sınav konusu verdi ve 5 tane soru soracak. Bunun dışında beni disipline verme gibi bir hakları var mı onu merak ettim. Biraz uzatmış olabilirim kusura bakmayin. Konuyu anlayabilmeniz icin 😊

Disiplin gibi olaylar yokta şahsi olarak bilenme var. Geçmiş olsun. Zor soru sormaktan başka bir şey yapamaz :D

Geri
Yukarı