Hogwarts Legacy alınır mı?

400 TL'ye almadığıma pişmanım. Şimdi 770 TL olarak sepette bekliyor. Alıp oynayacağım. Çünkü yaşım 30 olsa da o evreni çocukluğumda tatmış birisiyim. İlk film yayınlandığında 2000'lerin başıydı ve ben 92 doğumlu olarak çocukluk çağındaydım. İlk kitabını da keyifle okumuştum sonraki yıllarda. Bu nedenle ben alıp oynayacağım. 10-14 yaşındakiler ilk filmin heyecanını bilmez.
Bilmem anlatabildim mi?

400 TL'ye almadığıma pişmanım. Şimdi 770 TL olarak sepette bekliyor. Alıp oynayacağım. Çünkü yaşım 30 olsa da o evreni çocukluğumda tatmış birisiyim. İlk film yayınlandığında 2000'lerin başıydı ve ben 92 doğumlu olarak çocukluk çağındaydım. İlk kitabını da keyifle okumuştum sonraki yıllarda. Bu nedenle ben alıp oynayacağım. 10-14 yaşındakiler ilk filmin heyecanını bilmez.
Bilmem anlatabildim mi?

İşte sizin gibi kişiler alırsa oyunu gerçekten değer ve eminim ki bayıla bayıla oynayacaksınızdır oyunu ama bende zamanında serisini baştan sona izlemiş biri olarak birkaç kez belki de 1 kez seriyi izleyip bitirdim ama almaktan vazgeçtim fiyatı çok pahalıydı ve bütçemin yarsını The Last of Us Part 1 yatırdım benim için en özel yanı Türkçe dublaj olması Baldur's Gate 3 alacağım ve onun da en iyi yanı Türkçe olması şimdiden satın alırsanız tadını çıkarın bol keyifli oyunlar dilerim.

Oyunda şu olay çok iyi. Birde buharlaşarak kaçış olayı. Mapta çok iyi ama oyun içi tasarım biraz sıkıcı işliyor. Skill açmak bile dert yani. item geliştirmekte öyle. Ama bu skill bütün yorgunluğunuza değiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-26 185153.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-26 185153.png
    2,9 MB · Görüntüleme: 50

Geri
Yukarı