Hogwarts Legacy alınır mı?

Oynadım ama o kadar vasat bir oyunki yarısından azından yani yüzde 30'luk kısmını oynadım sıkılmaktan patladım. Direk sildim sonra gittim God of War'a 4. kez başladım kendime geldim.

Almayı düşünüyordum ama sanırım almayacağım.

Hogwarts oynadınız mı hocam? Alınır mı?

Eğer Harry Potter evrenini seviyorsanız alınır. Bu evrenin hayranı değilseniz başka oyunlara bakabilirsiniz. Ben oyunu aldım saatlerce oynatıyor kendini bana ama ekranda göz kırpması gibi bir olay oluyor. Anlık olarak siyah olup geliyor saniyelik bir olay aslında ama sinir bozabiliyor. Çözümünü maalesef bulamadım.

En mantıklısı ne alacaksınız onun yerine? Alan Wake 2 var mı?

Eğer Harry Potter evrenini seviyorsanız alınır. Bu evrenin hayranı değilseniz başka oyunlara bakabilirsiniz. Ben oyunu aldım saatlerce oynatıyor kendini bana ama ekranda göz kırpması gibi bir olay oluyor. Anlık olarak siyah olup geliyor saniyelik bir olay aslında ama sinir bozabiliyor. Çözümünü maalesef bulamadım.

Kendi konunu oluşturdan bir süre kısıtlama yediğim için şimdi cevap veriyorum kusura bakmayın. Evet Alan Wake 2 var. Harry Potter hayranı değilim ama oynayacak oyun kalmadı hocam. Neredeyse tüm oyunları oynadım. Jedi Survivor Hogwarts Legacy Lords of the Fallen ve Ratchet and clank Rift Apart kaldı aklıma gelen.

Kendi konunu oluşturdan bir süre kısıtlama yediğim için şimdi cevap veriyorum kusura bakmayın. Evet Alan Wake 2 var. Harry Potter hayranı değilim ama oynayacak oyun kalmadı hocam. Neredeyse tüm oyunları oynadım. Jedi survivor Hogwarts Legacy Lords of the Fallen ve ratchet and clank Rift apart kaldı aklıma gelen.

Hocam bende alacaktım da yorumlardan dolayı almama kararı aldım öyle çok büyük Harry Potter hayranı değilim
Ayrıca yazınıza ithafen sunu sormak istiyorum lord of fallen ı almak istiyorum bende ama geçende konuştuk biliyorsunuz Elden Ring almıştım dün indirdim ve daha oynamak nasip olmadı iş güç vs bu oyunda ilgimi çekti souls tarzı bu da işte.
Öteki dünyaya falan gidip geliyormuşsun 2 dünyayada aynı zamanda
Bilmiyorum parasına değer gibi geldi ama metarictic puanları kötü gibi duruyor yorumunuda merak ediyorum bro.

Hocam bende alacaktım da yorumlardan dolayı almama kararı aldım öyle çok büyük Harry Potter hayranı değilim
Ayrıca yazınıza ithafen sunu sormak istiyorum lord of fallen ı almak istiyorum bende ama geçende konuştuk biliyorsunuz Elden Ring almıştım dün indirdim ve daha oynamak nasip olmadı iş güç vs bu oyunda ilgimi çekti souls tarzı bu da işte.
Öteki dünyaya falan gidip geliyormuşsun 2 dünyayada aynı zamanda
Bilmiyorum parasına değer gibi geldi ama metarictic puanları kötü gibi duruyor yorumunuda merak ediyorum bro.

Elden Ring seviyesinde bir oyun olmadığı çok açık hocam Lords of the Fallen'ın. Emin olun bende ne alınıp ne alınmayacağı konusunda çok kararsız kaldım.

Geri
Yukarı