Hogwarts Legacy nasıl bir oyun?

crazycc7

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hogwarts Legacy almak istiyorum ama tam anlamadım yani hikaye kısmı nasıl gerçek Harry Potter hikayesi değil mi öyle harry gibi Voldemort'la çatışmak falan yani hikayesi gerçek filmdeki gibi mi değil mi değilse nasıl? Spoiler verebilirsiniz. Sorun yok.

Hayır filmlerdeki karakterler yok bu oyun Harry Potter evreninde geçen bir oyun fakat filmlerden çok öncesini anlatıyor. Genel olarak combatı bir süre eğlendiriyor fakat dünyası çok ruhsuz ve sıkıcı ortalama bir oyun bence.

Atmosferi güzel, eğlenceli alışagelmişin dışında farklı şeyler sunuyor, ben keyif alarak oynadım henüz bitirmedim. Harry Potterin hikayesiyle bir değil fakat dünyası o şekilde bunun kendine has bir hikayesi var. Çatışma dediğiniz gibi şeyleri de içeriyor duello yapmak vesaire. gibi.

Eyvallah arkadaşlar ben daha yeni bitirdim Harry Potter'i biraz duygulandım hikayesi aynı sanıyordum ama değilmiş almayacağım.

Hogwarts Legacy almak istiyorum ama tam anlamadım yani hikaye kısmı nasıl gerçek Harry Potter hikayesi değil mi öyle harry gibi Voldemort'la çatışmak falan yani hikayesi gerçek filmdeki gibi mi değil mi değilse nasıl? Spoiler verebilirsiniz. Sorun yok.

Ben alıp iade etmiştim (800 TL'ye almıştım), oyunun hikayesi falanı geçtim oyun dinamiği, oynama şekli bana uymadığı için iade ettim. 500-600 TL'de vermem açıkçası. Bu parayı daha çok hak eden bir oyun alın bence.

HL'yi de ileri de uygun fiyatlara düşerse denersiniz.

Kotu bir oyun, npcler rezalet, acik dunya magaralardan olusuyor, hogwarts icinde gorev sayisi cok az, derse girmenin hicbir onemi yok, hocalardan hicbir sey ogrenemiyorsun, aldigin kararlarin hikayeye etkisi yok, bombos bi oyun.

Kotu bir oyun, npcler rezalet, acik dunya magaralardan olusuyor, hogwarts icinde gorev sayisi cok az, derse girmenin hicbir onemi yok, hocalardan hicbir sey ogrenemiyorsun, aldigin kararlarin hikayeye etkisi yok,
Ayn keşke gerçek filmdeki gibi hikayesi olsaydı ya

Geri
Yukarı