Hogwarts Legacy Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Ayrica oyun Denuvo ile geliyor.
sri0ocoudoba1.jpg

200 üzeri verilmez bana kalırsa. Altı üstü bir oyun, alıp kullanabileceğin bir şey de değil sonuçta.

Kendimden örnek vereyim; dışarı eğlenmeye çıkıp bir yere otursam 2-3 saatliğine en az 100TL gidiyor zaten. İçeriği belli bir oyundan örnek verelim, Elden Ring. 100 saat ve üzeri bir deneyim sunuyor. Oyunuda eğlenmek için alıyorsun ve o 500TL ama 100 saat sunuyor. Dışarıda 2-3 saat için 100TL çıkıyor cepten. O yüzden içi dolu oyunlar 700-800TL'yi hak ettiğini düşünüyorum.

Kendimden örnek vereyim; dışarı eğlenmeye çıkıp bir yere otursam 2-3 saatliğine en az 100TL gidiyor zaten. İçeriği belli bir oyundan örnek verelim, Elden Ring. 100 saat ve üzeri bir deneyim sunuyor. Oyunuda eğlenmek için alıyorsun ve o 500TL ama 100 saat sunuyor. Dışarıda 2-3 saat için 100TL çıkıyor cepten. O yüzden içi dolu oyunlar 700-800TL'yi hak ettiğini düşünüyorum.
Bu konu hakkındaki görüşlerimiz farklı dostum, ne sen benim görüşüme ne de ben senin görüşüne katılamam.

Ben tamamen dediğim gibi 200 bilemedin 250TL üzeri bir oyuna vermem kolay kolay, gereksiz geliyor bana. Altı üstü bir oyun, sadece hobi amaçlı kullanacağım ve bir süre sonra tekrar oynayamayacağım bir şeye yüksek miktarda para vermek mantıklı gelmiyor. Fiziki bir şey de değil bu, anlatabildim mi?

Arkadaş yeni dizüstü aldık adamlar en düşük 16 GB ram istemeye başladı. Al bir de buradan yak.

Bu devirde piyasaya 8 GB RAM'li dizüstü çıkaranların suçu. 10 sene önce de 8 GB RAM'li çıkarıyorlardı zerre gelişme gösteremediler.

3060 Ultra da oynatır mı?

Ultra + DLSS oynanır. DLSS olmadan ise yüksek ayarlar daha rahat olur gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı