Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri güncellendi

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri güncellendi.

Hogwarts 2.png
Hogwarts 1.png

Sanırım 32 GB RAM Ryzen 5 5600 ve RX 5600XT recommended yüksek ayarlarda 60 olmasa da 40-50 FPS rahat oynarım diye düşünüyorum.

Bu özellikleri iyice abartıyorlar sanki?

Bunlar next-gen'in ilk adımları yoksa minimum gereksinimde R5 1400, GTX 960 gibi donanımları görmek hayal olurdu. Birkaç seneye gereksinimler iyice tavan yapar, PS5 Pro da çıkar.

Bu özellikleri iyice abartıyorlar sanki?

Onerilen gereksinimlerini bilmem ama bence minimum gereksinimleri pek de abartmıyorlar sonuçta RX470 7 yıllık bir kart oyle ki bu kartı 2016 yılından 2020 yılına kadar kullandım 2018'de çıkan oyunlarda ayar kısmaya başlamıştım yani bir zahmet orta seviye 7 yıllık bir kartı da miniumda 720p 30 FPS onersinler.

Not: RX470 için 720p değil de 1080p Low 30FPS deseydiler daha güzel olurdu diye düşünüyorum.

Not: Oyunda Denuvo olacakmış.

Onerilen gereksinimlerini bilmem ama bence minimum gereksinimleri pek de abartmıyorlar sonuçta RX470 7 yıllık bir kart oyle ki bu kartı 2016 yılından 2020 yılına kadar kullandım 2018'de çıkan oyunlarda ayar kısmaya başlamıştım yani bir zahmet orta seviye 7 yıllık bir kartı da miniumda 720p 30 FPS onersinler.

Not: RX470 için 720p değil de 1080p Low 30FPS deseydiler daha güzel olurdu diye düşünüyorum.

Not: Oyunda Denuvo olacakmış.

Bence Denuvo yüzünden bu kadar yükseltildi sistem gereksinimleri PS4 Xbox One da bile açacaksa nasıl bu kadar yüksek isteyebilir başka açıklaması yok.

Bence Denuvo yüzünden bu kadar yükseltildi sistem gereksinimleri PS4 Xbox One da bile açacaksa nasıl bu kadar yüksek isteyebilir başka açıklaması yok.

Ayrıca yeni nesil oyun değil bu resmen PS4 sahiplerini para olarak istedikleri için böyle yapıyorlar açıkçası zor biraz böyle devam ederse küreselciler büyük oyunların neredeyse hepsi böyle çıkıyor.

Ayrıca yeni nesil oyun değil bu resmen PS4 sahiplerini para olarak istedikleri için böyle yapıyorlar açıkçası zor biraz böyle devam ederse küreselciler büyük oyunların neredeyse hepsi böyle çıkıyor.

Artık goreceğiz oyun çıksın bakalım oyunun videolarında o kadar yeni nesil gibi gözükmüyordu umarım bir Cyberpunk vakası daha yaşamayız.

Şu oyun keşke bir selametle çıksaydı da hepimiz rahat nefes alsaydık... Firma ilk defa böyle büyük bir işe girişiyor. Bize gösterdikleri şeyler çok iddialı... Eğer tutarsa şayet hep hayalini kurduğumuz tarzda oyunun çıkmasının yanında muhtemelen önümüzdeki on yıllarca konuşacağımız zamansız bir klasik olacak. Ama elbette elde patlaması ihtimalini de unutmamak gerek... Sistem gereksinimleri mi diyorduk :) ? Benim sistemim bu açıkladıkları şeylere göre kaldırmayacak zaten... RDR 2 ve GoW gibi oynanacaklar listeme ekleyeceğim. Ancak son olarak; ultra özellikleri bir tık abartı gibi geldi bana...

Yeni konular

Geri
Yukarı