Steam Hogwarts Legacy Steam Key 360TL

@NotAKnightAnymore, muhtemelen dolandırıcı. Hiç kimse gidip piyasa fiyatının çok çok altında bir ürün satmaz.
Steam dolara geçmeden önce 489TL'ye kadar düşmüş. O dönemlerde bu keyi elde ettiyse ve şu an parayı ihtiyacı olan bir satıcıysa dolandırıcı olmama ihtimali var lakin dediğiniz gibi piyasa fiyatının bu kadar altında satması ne olursa olsun güven vermiyor.
Çalıntı key ise 1-2 haftaya keyi Steam uçurur. Steam hesabı kısıtlama yiyebilir ayrıca verilen para da boşa gitmiş olur.
Bu tarz durumlarda Steam'in keyi aktifleştiren hesaba doğrudan bir saldırıda bulunduğuna denk gelmedim ben hiç.

Merhaba, ByNoGame'de bir ilan buldum 410 TL ama ' tatil ' indirim kodunu girerseniz 360 TL'ye geliyor. Satıcı güvenilir mi bilmiyorum ama fiyatı gayet uygun.

Alacak olan varsa bilgilendirsin güvenilir mi diye.

Sakadir umarim gittim 1K verdim oyuna saçmalık ya.

Vallahi almayı düşünuyorum ama güvenilir değil gibi bilemedim.

Bence alma. Evet ucuz ama bazen çalıntı olabiliyor bu kodlar. Steam anlarsa hem oyun gider hem hesabın askıya alınabilir. Birkaç aya oyunun popülerliği düşeceği için indirimlerle fiyatı bu civara gelir zaten.

Bence alma. Evet ucuz ama bazen çalıntı olabiliyor bu kodlar. Steam anlarsa hem oyun gider hem hesabın askıya alınabilir. Birkaç aya oyunun popülerliği düşeceği için indirimlerle fiyatı bu civara gelir zaten.

Özel fiyatlandırma olmadığı sürece bu fiyatlara gelmez %50 indirim de 30 dolar oyun

Valla almayı düşünuyorum ama güvenilir değil gibi bilemedim.

Böyle durumlarda kaldığımda iki kuruş ucuza alıp kumar oynayacağıma gider güvenilir yerlerden risksiz şekilde alırım daha iyi. Bir şekilde oyun hesabınızdan gitse bile bu firmalar resmi satıcı olduğu için tekrardan anahtar vs. veriyor ve sizi mağdur etmiyor. Razer, Etail, HumbleBundle gibi satıcılardan bunun örneği çok görüldü.

Steam key nasıl çalacak bu garibime gitti biraz ya eline kod geçti bir yerden çalıntı vs. olmadan 5-10 tane bunları da uygundan hemen elinden çıkardı ya da bu satan arkadaşın ciddi sorunları var :D

Yeni konular

Geri
Yukarı