Hogwarts Legacy'de hangi binayı seçeceksiniz?

Hogwarts Legacy'de hangi binayı seçeceksiniz ?

• Oy verenlerin toplamı
    33

Hamc

Decapat
Ben şahsen eğer seçme hakkımız olursa Slytherin seçmeyi düşünüyorum. Siz hangi binayı seçeceksiniz?

Yıllar önce Wizarding World'un testinde Hufflepuff çıkmıştım. Ayıp olmasın diye Hufflepuff seçerim.

Oyunu alabilirsem seçerim

Bir HP antisi olarak deneyeceğim gryffindor seçerim yüksek ihtimalle.

Oyunu satın aldım ama bu bahsettiklerin hakkında hiçbir fikrim yok Harry Potter evrenine aşina değilim sadece RPG oyunu seviyorum diye satın almıştım

Hmm 700 lira, bekleneni verememe ihtimalini de göz önüne katarsak pek mantıklı durmuyor ön sipariş için. Oyunun çıkışından sonra fiyat değişikliği olacak mı yoksa ön sipariş fiyatı temel fiyat mı?

Ön sipariş fiyatı evet temel fiyatı ama çıktıktan bir süre sonra klasik Türkiye zamlarından gelir.

Ravenclaw seçerim öz sınıfım. Tabii kaldıracak bir PC aldığım da

Oyunu satın aldım ama bu bahsettiklerin hakkında hiçbir fikrim yok Harry Potter evrenine aşina değilim sadece RPG oyunu seviyorum diye satın almıştım
O zaman senin için sıkıntı dostum

Yıllar önce Wizarding World'un testinde Hufflepuff çıkmıştım. Ayıp olmasın diye Hufflepuff seçerim.

Bende Wizarding World testinde Ravenclaw çıkmıştım fakat bir türlü kendimi oraya ait hissedemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…