HOI 4 alınır mı?

Kuyaş

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, HOI 4 almak istiyorum ama bazı arkadaşlarım oyun çok zor oyun sıkıcı optimizasyon sıkıntıları var diyor. Steam yorumlarına baktım birkaç olumsuz yorum gördüm kafam karışık, bunlar doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylemek yasak mı bilmiyorum ama ana oyunu alıp DLC'leri öhöm CS Rus sitesinden öhöm crackleyerek oynamak daha mantıklı sanırım. Biz arkdaşlarla crackleyerek multiplayer oynayabilmiştik. Konu Paradox olunca DLC'ler kaçınılmaz ve artık DLC'lerin çoğuna o para verilmez. İsterseniz aylık abone de olabilirsiniz, tercih size kalmış

Söylemek yasak mı bilmiyorum ama ana oyunu alıp DLC'leri öhöm CS Rus sitesinden öhöm crackleyerek oynamak daha mantıklı sanırım. Biz arkadaşlarla crackleyerek multiplayer oynayabilmiştik. Konu Paradox olunca DLC'ler kaçınılmaz ve artık DLC'lerin çoğuna o para verilmez. İsterseniz aylık abone de olabilirsiniz, tercih size kalmış.

Hocam Steam'den ban yemezmiyim?

Arkadaşlar, HOI 4 almak istiyorum ama bazı arkadaşlarım oyun çok zor oyun sıkıcı optimizasyon sıkıntıları var diyor. Steam yorumlarına baktım birkaç olumsuz yorum gördüm kafam karışık, bunlar doğru mu?

1100 saatim var pişman olamazsın optimizasyon sıkıntısı yok sadece FPS az gözüküyor ama akıyor olumsuz yorumlar beceremeyenler maxmarine kanalından öğrenebilirsin.

Hocam Steam'den ban yemez miyim?

Ban yedirtmiyor.

Geri
Yukarı