HOI 4 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Demir Scaletta

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
HOI4'ü çıktığından beri oynarım açık ara en sevdiğim strateji oynudur ama maalesef optimizasyonu berbat.
Ben çözüm için ayarları düşük yapıyorum orta zorlukta oynuyorum aynı zamanda küçük ülkeleri en başta hileyle oyundan siliyorum.
Böylece FPS artıyor başka önerileriniz var mı sayın HOI 4 severler?

Eğer zaman ilerledikçe (1942'den sonra) yavaşlama oluyorsa gayet normal çünkü birim sayısı vs artıyor ama yine de çok düşmemeli eğer erken tarihlerde kasıyorsa başka bir sıkıntın vardır çünkü ben i5 3470 ile oynuyorum ve sene kaç olursa olsun kasma yok.
O işlemci ile ben oynadığımda savaş başlar başlamaz kasmaya başlıyordu çok ilginç.

O işlemci ile ben oynadığımda savaş başlar başlamaz kasmaya başlıyordu çok ilginç.

Dediğin gibi çok ilginç ama i5 3470 ve 2 GB RAM'le (minimum gereksinim 4 GB) oynadığım günleri hatırlıyorum ki o zaman dahi kasmıyordu ama zaman yavaş ilerliyordu tabii daha sonra 8 GB'a yükselttim sorun çözüldü multiplayer vs sıkıntısız oynuyorum kısacası i5 3470 HOI4'de zorlanacak bir işlemci değil.

Dediğin gibi çok ilginç ama i5 3470 ve 2 GB RAM'le (minimum gereksinim 4 GB) oynadığım günleri hatırlıyorum ki o zaman dahi kasmıyordu ama zaman yavaş ilerliyordu tabii daha sonra 8 GB'a yükselttim sorun çözüldü multiplayer vs sıkıntısız oynuyorum kısacası i5 3470 HOI4'de zorlanacak bir işlemci değil.
Hız kaçta oynuyordun?

Yeni konular

Geri
Yukarı