HOI 4 Millenium Dawn infulans bir türlü artmıyor

İnfulansı belirli yere kadar arttırıyorum ama 58'de tıkanıyor. Tam 60 yapıyorum tekrar 58'e düşüyor. Ne yapmam gerek?
Arttırman için seri seri spamlaman lazım bunun için çok paran olması gerekiyor. Eğer bir kere yapıp bırakırsan Amerika, Çin'ya da Rusya influncelamaya devam edeceklerdir. Bu yüzden senin influnceın azalıyor.
Arttırman için seri seri spamlaman lazım bunun için çok paran olması gerekiyor. Eğer bir kere yapıp bırakırsan Amerika, Çin'ya da Rusya influncelamaya devam edeceklerdir. Bu yüzden senin influnceın azalıyor.
Bir yerden sonra ikişer ikişer hatta üçer üçer yapman lazım %1 kazanman için bu %100'lere doğru (o kadar gerek yok üzerinde işler yapman için) daha fazla para harcaman gerekir.

Bir yerden sonra ikişer ikişer hatta üçer üçer yapman lazım %1 kazanman için bu %100'lere doğru (o kadar gerek yok üzerinde işler yapman için) daha fazla para harcaman gerekir.

Aslında Türkiye olarak oynuyorum ve Bulgaristan'ı infulans yoluyla puppet yapmaya çalışıyorum bir tek Romanya infulanslıyordu onu engelledim artık kimse infulanslamıyor pp bekliyorum pp geldikten sonra "infulance" tıklayıp sonrasında "economic aid" yapıyorum 58e kadar çıkardım ama daha fazla artmıyor sizce hiç ülkeye tıklayıp "invest" vermediğim için olabilir mi?

Geri
Yukarı