HoI 4 Ülke Önerisi

İsviçre oyna. Almanya ve Fransa'dan garantörlük alıp bütün gün piyade ekipmanı bas.
1615797693927.png

Tüm DLC'ler var arkadaşlar. Romanya ve Macaristan oynayacağım galiba. Bir de Milleni'um dawn modu ile Türkiye oynamayı düşünüyorum. Bayağı eğlenceli gibi duruyor.

Eğer zorluk istiyorsan Türkiye oyna demokrat olup Adnan Menderes ile iç savaş yaşayıp kazanırsan geçici hükümete refet paşa gelecek ondan sonra 2.abdulmecidi başa getirip Osmanlı Sultanlığı olacaksın sonra ise reform the empire ile imparatorluğu yeniden ilan edeceksin tabii kemalistleri purge lemen lazım çünkü kemalist stateler sana debuf veriyor ve tüm osmanlı sınırlarında Core'un var ama sonra kadınların da hükümete gelebilmesini açıp 2.abdulmecidi göndermen lazım yanında Dürrüşehvar sultanı götürmeye çalışacak ama tek gitmesini işaretle sonra çıktığı seyahatta ölecek ve başa Dürrüşehvar sultan geçecek Dürrüşehvar sultan oyunun en güçlüsü ondan sonra Atatürk ve Victoria geliyor.

Battle of Bosphorus'la Türkiye oynamanın aşırı sıkıcı olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar gerçekçi olsa da sadece yatıyoruz ve bu da oyun zevki vermiyor. Türkiye'nin debufflarını kaldırana kadar 1940 oluyor zaten.

Tüm DLC'ler var arkadaşlar. Romanya ve Macaristan oynayacağım galiba. Bir de Milleni'um dawn modu ile Türkiye oynamayı düşünüyorum. Bayağı eğlenceli gibi duruyor.

Türkiye focus ağacı düz ağaç oluyor yani oynamanızı pek önermem.

@ahmeytheyt kızgın atmanızın amacı ne?

Son düzenleme:
Kaiserreich modu için birkaç ülke önerim var. Kaiserreich senaryosu çok uzun olduğundan önce YouTube videoları veya başka bir yer aracılığıyla hikayesini okumanızı tavsiye ediyorum. Yoksa çok bir şey anlamazsınız. Kaiserreich oynarken sıkılmak biraz zordur.

Kanada: Birleşik Krallık dağıldığından dolayı ittifağın en büyük gücü sayılabilir. Britanya'dan gelen büyük bir donanması var. Moda başlamak için iyidir. Kimse bu ülke için tehdit oluşturamaz.
A.B.D: Ben 2. Amerikan İç Savaşı'nda taraf değiştirmeyip Amerika Birleşik Devletleri olarak oynamayı seviyorum. Deneyebilirsiniz.
Rusya: Komşularınızı rahatça silip süpürebilirsiniz.
Fransa Cumhuriyeti: Anavatanının başka bir hükümet tarafından ele geçirilmesinden dolayı Afrika'ya kaçmış. Bununla oynarsanız temel amacınız güçlenip anavatanınızı tekrar ele geçirmek.
İrlanda: Savaşı sevmiyorsanız tam sizlik. Oyunda yer alabileceğiniz pek bir savaş yok. Sadece ülkenizi geliştiriyor ve bir tarafta savaşa girerseniz ona yardım gönderiyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı