HOI 4 yakıt yok

Sovyetlerle savaşta değilsen onlardan petrol falan al. Eğer savaştaysan rafine falan bas. Bunu da yapamıyorsan bütün gücünle Azerbaycan'ı işgal etmeye çalış.
Ekran görüntüsü 2022-07-13 172326.jpg

En soldakini almam gerekmiyor mu? Alıyorum ama fuel artmıyor.

Bu ne hız. Hilesiz oynamanızı tavsiye ederim hileyle çabuk sıkılırsınız.
Hile açmadım ki?

Hocam Romanya'ya girin biraz da olsa rahatlatır bu sizi olmazsa bugünkü Endonezya topraklarını işgai et oradan bir hayli yer altı kaynağı satacaksın. Ama ekonomiyi tamamen açman lazım Free trade geç oradan gelen sıvıl fabrikalarla petrol al ve çok tanl basma bazsan bile tankları tam gücüyle kullanamazsın uçakda dahil.
Sırf bir petrol için ülke feth etmek biraz fazla değil mi 🤠. Sentetik rafineri yeterli olucaktır hemde olası ticaret konvoyları bombalamasından kurtulmuş olursunuz.

Eki Görüntüle 1449917

Hile açmadım ki?
Yeterli Sentetik rafineri inşaa ettiyseniz ticaretten almanıza gerek yok. Bu arada sarı sayılar fazladan aldığına işaret ediyor yani boşuna alıyorsun aldığın miktarı azaltabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1449917

Hile açmadım ki?
Ve ürettiğin 54 petrolüde başka ülkelere satıyorsun bunu ayarlamak için sol üstteki bayrağa bas sonra aşağıda böyle danışmanlar olucak danışmanların en sol üsttekine tıklayıp free trade’i export yapın

Hocam bence sentetik yerine military bassa daha iyi olur.
Sentetik ihtiyacını giderdikten sonra askeri fabrika inşaa edebilir.

Ve ürettiğin 54 petrolüde başka ülkelere satıyorsun bunu ayarlamak için sol üstteki bayrağa bas sonra aşağıda böyle danışmanlar olacak danışmanların en sol üsttekine tıklayıp Free Trade'i export yapın.

Sentetik ihtiyacını giderdikten sonra askeri fabrika inşaa edebilir.

Hocam sentetikle bence uğraşma galiba arkadaş alman oynuyor. Çevresindeki ülkelerdeki yer altı kaynaklarını alabilir. Ve bu işgal edeceği zamanki ülkenin daha çabuk sanayileşmesini ve daha çok fabrika demek. Mesela Fransa'yı işgaş edne kadar Fransa'dan kaynak alabilir. Bu güçlendirsede çok zorlamaz çünkü alman ordusu oyun başında Boost'lu bir ordu takii 1941-1942 zamanına kadar böyle oynasa o zamana kadar da cas ve silah bazsa zaten herkesi geçer bir de o caslarla yere sağlam vurabilirse sentetik anlamsız olur.

Hocam sentetikle bence uğraşma galiba arkadaş alman oynuyor. Çevresindeki ülkelerdeki yer altı kaynaklarını alabilir. Ve bu işgal edeceği zamanki ülkenin daha çabuk sanayileşmesini ve daha çok fabrika demek. Mesela Fransa'yı işgaş edne kadar Fransa'dan kaynak alabilir. Bu güçlendirsede çok zorlamaz çünkü alman ordusu oyun başında Boost'lu bir ordu takii 1941-1942 zamanına kadar böyle oynasa o zamana kadar da cas ve silah bazsa zaten herkesi geçer bir de o caslarla yere sağlam vurabilirse sentetik anlamsız olur.
Hoocam ben demiyorum ki 500 tane sentetik diksin. Gerektiği kadar inşaa edebilir.

Geri
Yukarı