HOI 4'te 1940'da Almanya cumhuriyeti olması normal mi?

Nanooo

Decapat
Daha fazla  
Daha 1940'larda sadece Hollanda luxemburg filan aldı ama yenildi. Şu anki sınırlar gibi Almanya cumhuriyeti oldu normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal. Yeni mi başladınız?
40 saatim var genelde işte bazen arkalrla bazen tekli takılırım hep yeni yeni single açarım ama ilk defa gördüm bide sürekli ayni mesajlar gelmeye başladı işte yunanistan bilmem sovyey biseyine mi ney katıldı çin de ayni şekilde ama hep kapatıyorum gene geliyor

Eğer modsuz oynuyorsanız normal değil. AI Alman neredeyse her zaman Fransayı alıp Sovyetle savaşır tarihte olduğu gibi.
Yok modsuz

Eğer modsuz oynuyorsanız normal değil. AI Alman neredeyse her zaman Fransayı alıp Sovyetle savaşır tarihte olduğu gibi.
Yok modsuz

Değil, moda göre değişiyor almanın 1940'daki durumu. Fakat senin durumun oyunun tarihsel odaklı olmamasından kaynaklanıyor.
Mod değil

Değil, moda göre değişiyor almanın 1940'daki durumu. Fakat senin durumun oyunun tarihsel odaklı olmamasından kaynaklanıyor.
Mod değil

40 saatim var genelde işte bazen arkalrla bazen tekli takılırım hep yeni yeni Single açarım ama ilk defa gördüm bir de sürekli ayni mesajlar gelmeye başladı işte Yunanistan bilmem sovyey bir şeyine mi ne katıldı Çin de ayni şekilde ama hep kapatıyorum gene geliyor.

Yok modsuz.

Yok modsuz.

Mod değil.

Mod değil.

Mod değilse oyuna başlarken ülke seçim ekranında "tarihsel odak" tarzında bir şey yazması lazım ona basmadiysaniz 1940'da Almanya'nın mağlup olup cumhuriyete geçmesi normal.

Geri
Yukarı