HOI4 Almanya için Sovyet template önerisi

Avcı uçakları basacağım Full hava üstünlüğünüde almış olurum. Ekstra bir şeye gerek yok değil mi Air Support uçaklarına falan zaten zor olan hava üstünlüğü.

O DLC var şimdi tam olarak ne üretmem gerekiyor motorize mi?

Sadece avcı basma. Heavy Fighter da cebinde bulunsun İngiliz'in bombacıları için. Motorizelerde XP kasıp p.c. Düşürüp aynı zamanda güvenirliği yükseltirsen mükemmel olur. Ben motorize ile line attack veriyorum ama tank ile elle oyna ve yar.

Piyade için 11/1. yanına kürek ve top.
Almanya oynarken 40W ve ona yakın piyade türleri benim hoşuma gitmiyor. Almanya tanklarıyla öne çıkan bir ülke olduğu için piyadeleri sadece cephe tutması için basıyorum. Fazlası gereksiz ekipman harcamak gibi bir şey.

Almanya oynarken 40W ve ona yakın piyade türleri benim hoşuma gitmiyor. Almanya tanklarıyla öne çıkan bir ülke olduğu için piyadeleri sadece cephe tutması için basıyorum. Fazlası gereksiz ekipman harcamak gibi bir şey.

Mesela bu var aşırı fazla ekipman yiyor hayvan gibi maxmarine doğu cephesi videosunda bunu önermişti ama iyi uçak falan düşürüyordu anti Air'lar falan sağlamdı ama tank ta üretmem lazım ayrıyeten zaten o videoda fabrika hilesi yapmıştı. Tank templatein iyi ve sovyetleri itiyorsa bir paylaşsana zaten maxmarinenin tank templateındede çok tank istiyor yapamam herlade orta tankları da bayağı zor üretmek.
piya.PNG

Default design olması lazım. Onun üzerine gelip ayarlama tuşu var ona basın ve mevcut parçaların daha iyisini koyun.

Close air supportlara 5-10 fabrika verseniz yeter.

@Arda_Tasdemir maxmarinenin uyguladığı tank template türü 40W olması lazım. Topraklardaki witdh değişmiş olmasına rağmen 40W hala mis gibi çalışıyor. Tank basacaksanız 40W basın. Maxmarinenin yaptığı templateler iyi iş görüyor. Sadece tankı varyantlarken dikkat edin o kadar.

@Arda_Tasdemir maxmarinenin uyguladığı tank template türü 40W olması lazım. Topraklardaki witdh değişmiş olmasına rağmen 40W hala mis gibi çalışıyor. Tank basacaksanız 40W basın. Maxmarinenin yaptığı templateler iyi iş görüyor. Sadece tankı varyantlarken dikkat edin o kadar.

Aynen o zaman tank basmaya başlayayım daha çok yolum var. 500 600 tane tank lazım 1 bölük için. 10 bölük tank yapsam yeter mi erken saldırmaya çalışıyorum şu an 1940'ın başlarındayım.

Aynen o zaman tank basmaya başlayayım daha çok yolum var. 500 600 tane tank lazım 1 bölük için. 10 bölük tank yapsam yeter mi erken saldırmaya çalışıyorum şu an 1940'ın başlarındayım.
Yeterli merak etmeyin. 24 bölük tank basacaksınız diye bir kural yok. 5 tane bile olsa işinizi görür. Eğer yeni tank designerda kullanılacak bir şeyler bulamadıysanız ilk başta size 11/1 piyade öneren arkadaşın konusu var ona bakabilirsiniz. Rehber: HOI4 No Step Back medium tank design

Savaşacağın cephe çok olacağı için Almanya ile 40 combat width tuzlu olur. 30 veya 27 gayet iyi. 12 piyade, 2 tane topçu birliği ile gayet iyi işler çıkartabilirsin.

Donanma olarak sadece submarine basın. 8 naval XP ile modülleri günelleyip 36'dan itibaren basmaya başlayabilirsiniz. Fransa düştükten sonra da İngiliz'e gelen ticaret yollarını ve Asya'daki kolonilerini convoy raidleyin. Submarinleri "D" tuşuna basılı tutarak 1-1 ayırırsanız çok daha efektif savaşırlar. Donanma limiti aşması sorun çıkarmaz. Ek olarak ana filonuzu çok ağır convoy RAID yemedikçe çıkarmayın, İngiliz'lerin batırması 1 saniyeyi bulmaz.

11/1 11 piyade 1 topçu anlamına geliyor. Yanına Support engineer, artillery, cavallary Recon ve anti Air koyabilirsiniz.

Tank için rehber yapmayı düşünüyorum, şimdiye kadar yaptığım rehberler multiplayer içindi. Şu an sınav haftam olduğu için yapacak vaktim yok, fakat yaptığımda buraya atarım. Ama genel olark reliebility 90 üstü ve hız 8 üstü olsun. Top olarak medium top veya howitzer koyabilirsiniz. Howitzerin light attağı çok iyi.

Aga donanmada batırıyorlar sürekli dedikelrini yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı