HOI4 asker basılmıyor

Falsent

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HOI4'te asker basamıyorum. Sebebi nedir? Acaba infantry equipment üretmiyorsun diyor üretiyorum günde 57 tane fotoğraflarda gördüğünüz gibi sebebi nedir lojistik kısmı - gözüküyor ama ondan olabilir mi acaba? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    219,7 KB · Görüntüleme: 162
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    76,4 KB · Görüntüleme: 151
  • 3.png
    3.png
    34,4 KB · Görüntüleme: 144
Garnizonları düşüremiyorum reis ne yapsam en sıkı yönetimi deniyorum olmuyor en düşüğü deniyorum yine olmuyor her halükarda artıyor.

Ayaklanmalardaki manpower sorununu çözmek için garnizon birliği oluştur. Birliği 10 withlik yapsan yeterli. Teknoloji araştırmaları kısmından Support'a gir, orada MP yazılı olanı araştır ve garnizonlarına destek birimi olarak sadece bunu koyman yeterli olacaktır. Ayrıca casusluk kısmından anti partisan ı araştır ve casusu doğu bölgesine isyan bastırmak için kullan. Böylece isyanlarla ilgili hiçbir sorunun kalmayacaktır.
Silah konusunda ise 87bin açığın var. Üretimin giderleri karşılamıyor bu da demek oluyor ki aşırı miktarda orduyu bir anda basıyorsun veya savaş zamanındasındır ki ürettiğin silahların bir kısmı cephedeki askerlere gidiyor. Sonuç olarak silah olmadan asker basamaman normal. Ne yapacak askerler tas mı fırlatacak?
Garnizonlardaki askeri baskı şeklini değiştirme. Türkiye için defaultta bırak ki zamanla isyanlar azalsın, uyumluluk artsın.

Geri
Yukarı