HOI4 askerlerimin güçsüzlüğü

Gittiği ve gideceği bölgeye. Ayrıca bir limana doğrudan çıkartma yapma hem limana hemde limanın sağına ve soluna çıkartma yap. Böylelikle limanı tutan bir garnizon askeri varsa o askeri daha kolay düşürebilirsin.
Hmm, peki adamları nasıl çevreleyip saldırabilirim? Benim barbarlar direk giriyor. Ayrıca komutanın kapasitesinden fazla asker koymalı mıyım?
Paraşütçü abiler Fransa'nın içinden geçiyor. 10 tane basıp her birini bir şehire indir ardında inenleri diğer şehirlere koştur, Fransa düşer 🙂
Paraşütçüler nasıl kullanılıyor? Eğitsem bile olmuyor, yapamıyorum.
Gittiği ve gideceği bölgeye. Ayrıca bir limana doğrudan çıkartma yapma hem limana hemde limanın sağına ve soluna çıkartma yap. Böylelikle limanı tutan bir garnizon askeri varsa o askeri daha kolay düşürebilirsin.
Paraşütçü abiler Fransa'nın içinden geçiyor. 10 tane basıp her birini bir şehire indir ardında inenleri diğer şehirlere koştur, Fransa düşer 🙂
Arkadaşlar son bir sorum kaldı, ürettiğim gemileri limanlara nasıl koyacağım?

Son düzenleme:
Gemiyi seçip direkt limana sağ tıklayarak oraya gönderebilirsin. Geminin üretileceği liman demek istediysen üretim sekmesinde ürettiğin geminin üst kısmında başlangıç yeri seçme var. Oradan üretilen gemileri direkt filona veya istediğin limana gönderebilirsin.

Geri
Yukarı