HOI4 Avusturya-Macaristan kurarken referandum sürekli reddediliyor

Dağcı falan basmak pek op değil çünkü Macaristan o kadar güçlü değil, orduları adamın sınırına dizerek focusa gidin, AI reddettiği gibi direkmen savaşa girin büyük ihtimalle sınırı boş olur, hızlıca itin. Ayrıca uçakları vermeyi unutmayın.
İlişkin 100 olduğunda reddetme ihtimali yok Focus'u o kadar geciktirme direkt krallık yolu git diğer focusları gitme. Daha bugün oynadım 2500 saatim var dostum.

Reddetme ihtimali yok diye bir şey yok, reddetme ihtimali her zaman var ancak direk focuslara gidip ilişki fullerseniz oran atıyor tabii.

Avusturyayı yenmek çok basit aslında. Sen zaten savaş açtığın zaman sınırında çok az askeri oluyor.

Ek olarak, askerlerini küçük bir yere çekip onun ittirmesini beklersin, askerleri dağıldığı zaman arkasından pocket atar ve geri tekrar çekilirsin. Bunu böyle döngü haline getirirsin. Kazanamadığın bir yeri kazanmanın hilesi gibi bir şeydir bu.

Saçma değil asıl girmek doğru olan, savaş başladığı gibi debuff kalkıyor ve ayrıca 70 günlük odak ağacı atlanmış oluyor, askere alım yasası değiştirebildiğiniz için erkenden asker, ekonomi yasası değiştirebildiğiniz için daha fazla fabrika basabiliyosunuz.
Ayrıca her zaman reddetme ihtimali var.

Son düzenleme:
Arkadaşın dediği gibi Avusturya'nın reddetmesi daha karlı oluyor hep, ben bu sebeple hiç ilişki atmıyorum. Eğer savaşa girerseniz hem debuff kalkıyor hem de askeri ve ekonomi yasalarınızı değiştirebiliyorsunuz.

Üstüne kim Army XP istemez ki . Savaşı bilerek uzatabilirsiniz.

Askerlerini öldürmeyebilirsiniz silahlarına el koymak için. Komutanınızın "scavenger" yeteneği varsa onu açarsanız daha fazla ekipman kazanırsınız. Belirli bir XP'ye gelene kadar savaşı uzatabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…