HOI4 başlangıç tavsiyeleri

Umut Kaya0606

Femtopat
Daha fazla  
Ben dün HOI4 aldım. AOH(C)2'den bu oyuna geçince biraz karışık geldi. Birkaç rehber videosunu seyrettim, yeni yeni anlamaya başladım. Başlangıç için tavsiyelerinize ihtiyacım var. Yazarsanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayarak öğreneceksin. 100-200 saat oynamadan pek bir şey yapmayı bekleme. Beni etiketlersen her türlü sorunda yardımcı olurum. Başlangıç olarak minor ülke oyna ve bol bol video izle. Oyun bir yerden sonra ezber ve ne yaptığını bilmek. Büyük ihtimalle en büyük sorunu endüstri ve üretimde yaşıyorsundur. Ortalama 38, 38.5'e kadar sivil bas sonra askeri bas. Üretim olarak sadece tüfek, top ve destek ekipmanı üret. Piyade düzenin de 7 infantry 2 artillery + engineer, support artillery koyabilirsin. Ayrıca şu kanala da bakabilirsin, güzel rehberler ve oynanış videoları var.

Ben dün HOI4 aldım. AOH(C)2'den bu oyuna geçince biraz karışık geldi. Birkaç rehber videosunu seyrettim, yeni yeni anlamaya başladım. Başlangıç için tavsiyelerinize ihtiyacım var. Yazarsanız çok mutlu olurum.
Almanya oynuyorsan çok askeri basmana gerek yok savaşın 40-41'İne kadar yeticek erzak ve askeri fabrika işgal topraklarında çıkıyor Anchluss ve Fate Of Czechlovakia gibi Japon savaş açana kadar dünya tansiyonunu artırmamaya özen göster. çoğunlukla civil bas ve savaştan önce lastik kaynaklarını ayarla silahtan daha çok uçak bascaz
ve sakın benim ilk başta yaptığım gibi yapma Fighter'ın yanında Cas'da bas ve gemilerle kafanı yormana gerek yok Denizaltı yetiyor ama English Channel gibi Dar yerlere koyma keklik gibi avlanır ve amerikan çıkarmasındada submarine kullanacaksın o yüzden iyice bas

Geri
Yukarı