Çözüldü HOI4 Better Turkey+ modunda oyun çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

VipArs

Centipat
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar. HOI4 oyunun biliyorsunuzdur. Yakın zamanda Better Turkey+ modunu keşfettim. Oynamaya başladım, ilk zamanlarda sıkıntı yoktu ama dünden bu modu oynamaya çalıştığımda 1939 şubat ayını geldiğimde sürekli crash hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirm? Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam pek bilmiyorum. biraz geç yanıt veriyorum kusura bakmayın. attrition ne demek? ve ne oluyor hoi4 de?
Bahsettiğin durum askerler üzerinde kuru kafa işareti olup az vurmaları değil mi? Cepheye gerekli lojistiği sağlaman lazım o sorunu düzeltmek için veyahut cephedeki asker sayısını azaltman. Karşındaki adam CAS vuruyorsa da tanklarının içi v.s boşalabilir.

Bahsettiğin durum askerler üzerinde kuru kafa işareti olup az vurmaları değil mi? Cepheye gerekli lojistiği sağlaman lazım o sorunu düzeltmek için veyahut cephedeki asker sayısını azaltman. Karşındaki adam CAS vuruyorsa da tanklarının içi v.s boşalabilir.
Evet o durum var ama birde yanında benzin işaretitide oluyor ikmal yetersizliği olarak.

Geri
Yukarı