Çözüldü HOI4 ele geçirilen ülkeler geri bağımsız oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İtisame

Centipat
Merhaba, ben yaklaşık 2 ay önce Hearts of Iron 4 almıştım. Şimdi ise ilk kez açtım ve hilelerle yavaş yavaş öğrenerek ve eğlenerek oynuyorum. Sorunum ise şu, ben bu 1 saat içerisinde en az 3 kere Küba'yı ele geçirdim ama geçirdikten biraz sonra oradaki askerlerim resimdeki gibi oluyor ve Küba ile Amerika barış ilan etti diyor. Bu neden böyle oluyor? Olmaması için ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (36).png
    Ekran Görüntüsü (36).png
    2 MB · Görüntüleme: 39
  • Ekran Görüntüsü (37).png
    Ekran Görüntüsü (37).png
    2,2 MB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Barış konferansında ülkeyi annex etmeniz gerekli. Savaşı bitirmek için ittifağındaki major (büyük ülkeler, ittifak liderleri) yenmeniz gerekli.
Merhaba, ben yaklaşık 2 ay önce Hearts of Iron 4 almıştım. Şimdi ise ilk kez açtım ve hilelerle yavaş yavaş öğrenerek ve eğlenerek oynuyorum. Sorunum ise şu, ben bu 1 saat içerisinde en az 3 kere Küba'yı ele geçirdim ama geçirdikten biraz sonra oradaki askerlerim resimdeki gibi oluyor ve Küba ile Amerika barış ilan etti diyor. Bu neden böyle oluyor? Olmaması için ne yapmam lazım?
Barış konferansında ülkeyi ilhak ediyor musunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı