HOI4 Europe in Flames Agora mod eksik

metehanxsoylu

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben hiçbir DLC'si olmayan bir oyuncuyum ve Maxmarine'in yapmış olduğu agora in flames modunu çok beğendim ve indirdim ama mod Maxmarine'nin oynadığı gibi değildi. Sadece major ülkelerin focus ağacı vardı ve Almanya'da führer, kaiser, comminist ve demokrat ol olması gerekirken sadece führer ve kominist yol vardı.
Nasıl düzelir? DLC'lerle alkası var mıdır?

DLC ile alakalı diye düşünüyorum, normalde çoğu modda gereken DLC'ler gözükür ama bunda gözükmüyor. Sürümle de alakalı değildir. Büyük ihtimal DLC.

O kaiser focusu vs için walking the tiger gibi dlcler gerekiyor. Kısacası dlc'leri tamamlarsanız modu tam anlamıyla oynayabilirsiniz.
Hayır ben zaten işin orasında değilim. Ben zaten führer gidiyorum. Bende sadece Majorların Focusları var Maxmarine'de çok fazla ülkenin focusu var dlcsi olmayan
ör: arabistan, kıbrıs, azarbeycan ben o ülkeler olunca generic veriyor

Dlc'ler ile çakışan özellikli focuslar olabileceğinden dlc gerektiriyor olabilir. Olmayabilir de. Başka bi sıkıntı göremiyorum ben.

Arkadaşlar ben hiçbir DLC'si olmayan bir oyuncuyum ve Maxmarine'in yapmış olduğu agora in flames modunu çok beğendim ve indirdim ama mod Maxmarine'nin oynadığı gibi değildi. Sadece major ülkelerin focus ağacı vardı ve Almanya'da führer, kaiser, comminist ve demokrat ol olması gerekirken sadece führer ve kominist yol vardı.
Nasıl düzelir? DLC'lerle alkası var mıdır?

Mod tamamıyla DLC uyarlı desem abartı olmaz. Tank templateleri, ülkelerin Event'leri, ofansif/defansif hat çizimleri ve diğer özelliklerin doğru çalışması için tüm DLC'lere ihtiyacınız var. YouTube'dan bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı