Sürprizbozan HOI4 fotoğraftaki kısım neden boş?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fonzix

Kilopat
1679486202159.png

Oyuna bayağıdır girmiyorum önceden burada bir şey vardı şimdi yok. DLC'lerim mi çalışmıyor anlamadım.

Hocam SS'i daha geniş paylaşabilir misin ? O seçenek offensive line değil de daha agresif olan askerlerin durmadan saldırmaya çalıştığı bir offensive line seçeneği olması lazım. Seçilen generalde o özellik gerekebilir diye tahmin ediyorum daha geniş paylaşırsan durum anlaşılır.

Dlcler aktif olmayabilir.

Normalde 3 oklu saldırı olması gerekiyor orada.
O DLC özelliği değil diye biliyorum.

Dosyaları doğrulamayı dene istersen ilgili yerle alakalı dosyalarda eksiklik bulunuyor olabilir.

Hocam SS'i daha geniş paylaşabilir misin ? O seçenek offensive line değil de daha agresif olan askerlerin durmadan saldırmaya çalıştığı bir offensive line seçeneği olması lazım. Seçilen generalde o özellik gerekebilir diye tahmin ediyorum daha geniş paylaşırsan durum anlaşılır.

O DLC özelliği değil diye biliyorum.
1679486943444.png

Gözükmüyor hocam bu şekilde.

Spearhead planı için tıklamanız gereken yer orası. Komutan becerisi falan gerekmiyor bir şeyleriniz eksik olabilir.

Paradox Forum'da Together for Victory DLC'sini kontrol edin yazmışlar.

Öğrendiğime göre Together for Victory DLC'sine eklenmiş bu özellik. İsterseniz DLC'yi silip tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı