HOI4 Great War Redux kukla puanı kazanma

Arda Bulat

Femtopat
Daha fazla  
HOI4 great war Redux Osmanlı oynuyorum ve son sürümünde balkan savaşlarını kazandım. Bulgaristan ve Montengro'yu annexledim ama Yunan ve Sırp kuklam oldu. Onları annexlemek içinde kukla puanı lazım ama o kukla puanı birikemeden İngiliz ültimatom atıyor. Ya onlara özgürlük verirsin ya savaş açarım diyor. Ne yapabilirim?

HOI4 great war Redux Osmanlı oynuyorum ve son sürümünde balkan savaşlarını kazandım. Bulgaristan ve Montengro'yu annexledim ama Yunan ve Sırp kuklam oldu. Onları annexlemek içinde kukla puanı lazım ama o kukla puanı birikemeden İngiliz ültimatom atıyor. Ya onlara özgürlük verirsin ya savaş açarım diyor. Ne yapabilirim?
O maalesef oyunun kendi eventi, çünkü 1.Dünya savaşının başlaması için Sırpların Avusturya Arşidükünü öldürmesi gerekiyor.
Eğer sırpları annexlerseniz veya kukla yaparsanız otomatik olarak tüm Major devletler savaş açıyor. Engelleyemiyorsunuz.

Onları Kukla yapmadan önce bir sürü Konvoy basıp kuklanız olduklarında verseniz nasıl olur hocam.

O maalesef oyunun kendi Event'i, çünkü 1.dünya savaşının başlaması için sırpların Avusturya arşidükünü öldürmesi gerekiyor.
Eğer sırpları annexlerseniz veya kukla yaparsanız otomatik olarak tüm major devletler savaş açıyor. Engelleyemiyorsunuz.

İlla hileyle annexleyeceğim yapacak bir şey yok önceki sürümlerde annexlesem bile savaş bir şekilde çıkıyordu.

İlla hileyle annexleyeceğim yapacak bir şey yok önceki sürümlerde annexlesem bile savaş bir şekilde çıkıyordu.

Önceki sürümlerde oluyordu fakat son güncellemede balkanlara güncelleme yapıldı, sırplar annexli ise veya puppet ise tüm major devletler ültimatom gönderiyordu. Hile ile annexleseniz bile yine de ültimatöm gönderiyorlar.
Güncellemede Osmanlıya ve Balkan devletlerine ek olarak eventler vs. geldi. Osmanlı'nın manpower arttırıldı diye biliyorum.

Önceki sürümlerde oluyordu fakat son güncellemede balkanlara güncelleme yapıldı, sırplar annexli ise veya puppet ise tüm major devletler ültimatom gönderiyordu. Hile ile annexleseniz bile yine de ültimatöm gönderiyorlar.
Güncellemede Osmanlıya ve Balkan devletlerine ek olarak eventler vs. geldi. Osmanlı'nın manpower arttırıldı diye biliyorum.
sırpların ve yunanların kukla puanını 0 a çekip annexlersem hallolur muhtemelen

Sırpların ve Yunan'ların kukla puanını 0'a çekip annexlersem hallolur muhtemelen.

Umarım olur son güncellemede çok incelemedim. Ben savaş ile denediğimde annexlesemde hile ile annexlesemde olmuyordu.
Oyunun sırpların annexlenmesiyle alakalı trigger komutu var sanırım.
Yani Sırbistan her annexlendiğinde annexleyen ülkeye ültimatom eventi gerçekleşiyor.

Umarım olur son güncellemede çok incelemedim. Ben savaş ile denediğimde annexlesemde hile ile annexlesemde olmuyordu.
Oyunun sırpların annexlenmesiyle alakalı trigger komutu var sanırım.
Yani Sırbistan her annexlendiğinde annexleyen ülkeye ültimatom Event'i gerçekleşiyor.

Add_autonomy gre -479 add_autonomy ser -498 yaptım 300 de pp verip annexledim İngiliz'ler anti ottoman coalation kurmuş ama gönderdiği ultimatomlar iptal olmuş gözüküyor oldu sanırım.

Add_autonomy gre -479 add_autonomy ser -498 yaptım 300 de pp verip annexledim İngiliz'ler anti ottoman coalation kurmuş ama gönderdiği ultimatomlar iptal olmuş gözüküyor oldu sanırım.
Oyunu baya bozmuşsunuz hile fazla yapcaksınız o zaman, ingiliz ittifakını dağıtıp entente ve central powers olarak dağıtın isterseniz. Fakat oyun Sırplar olmayınca bozulmuş olabilir.

Geri
Yukarı