HOI4 Hangi DLC'leri almalıyım?

Mesela videolar izliyorum annexledikleri yerleri coreluyorlar. Bunu nasıl yapıyorlar. Ele geçirdiğim milletlerden hiçbir şekilde manpower kazanamıyorum.
Mod sayesinde yapıyorlar eğer isyan artarsa daha çok sabotaj gerçekleşir daha çok sabotaj daha çok zarar onları bastırmak içise daha çok manpower size tavsiyem eğer ajan DLC'si varsa klasik olan isyan bastırma seçeneğini seçmenizi tavsiye ederim
core modunun linki : Steam Workshop::Cores & Claims

Genellikle evet. Ancak vanilla sürümünde de kazananlar görüyorum ve ben herhangi bir şekilde ele geçirdiğim devletlerden manpower kazanmıyorum.

Ele geçirdiğin yerlerle alakalı mesela İngiltere ile Türkiye'yi corelayamazsın. Bir toprağı corelamak için Event'ler veya focuslarla corelayabilirsin. Ancak road to 56 gibi bir mod yüklersen toprağa tıkladıktan sonra sol üstte bir bayrak oluyor orada belirli bir uyumluluk ve pp karşılığında toprağı corelayabilirsin.

Mod sayesinde yapıyorlar eğer isyan artarsa daha çok sabotaj gerçekleşir daha çok sabotaj daha çok zarar onları bastırmak içise daha çok manpower size tavsiyem eğer ajan DLC'si varsa klasik olan isyan bastırma seçeneğini seçmenizi tavsiye ederim
core modunun linki : Steam Workshop::Cores & Claims
Konu hakkındaki fikirleriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı