HOI4 karşı tarafa attrition yedirtme

zMiltrex

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, oyunda özellikle konu Sovyetler olunca logistic Strike atsam bile attrition yemiyor, bunun çözümünü bilen varsa söyleyebilir mi?

Adam demek ki tamir ediyor tam olarak ne kadar uçakla bombalıyosunuz ve nereyi moskova bombalayın istediğiniz kadar attrition yemez lojistik merkezi orasi oradan dağıtılıyor.

Donanmanızı çıkarıp konvoylarını vurabilirsiniz ayrıca Almanya ile mi savaşıyorsunuz?
Hayır, Almanya olan benim.

Adam demek ki tamir ediyor tam olarak ne kadar uçakla bombalıyosunuz ve nereyi moskova bombalayın istediğiniz kadar attrition yemez lojistik merkezi orasi oradan dağıtılıyor.
Baltıkları bombalıyorum fakat tamir etse bile böyle bir bombardımana dayanamaz, 12 bin uçak var kafasında.

Hayır, Almanya olan benim.

Baltıkları bombalıyorum fakat tamir etse bile böyle bir bombardımana dayanamaz, 12 bin uçak var kafasında.

Uçak tasarımınızı atabilir misiniz ayrıca Baltık Denizi'nde Sovyetler'e karşı biraz Fighter ile beraber donanma koymanız yeterli olacaktır bir de stratejik bombardıman kısmında nerelerin bombalanacağını seçtiniz mi? Ayrıca bombaladığınız yerde hava üstünlüğü almanız gerekli.

CAS birliklere yardım eden attack buffi veren uçaklardir stratajik bombardırman uçaği ile bombalayabilirsiniz uçakların stratajik bombanlandırma değeri kaç acaba.

Uçak tasarımınızı atabilir misiniz ayrıca baltık denizi'nde Sovyetler'e karşı biraz Fighter ile beraber donanma koymanız yeterli olacaktır bir de stratejik bombardıman kısmında nerelerin bombalanacağını seçtiniz mi? Ayrıca bombaladığınız yerde hava üstünlüğü almanız gerekli.

Kardeş sa sizi 2021'de attığınız mesajlardan gördüm MSÜ düşünüyordunuz son durum nedir?

Geri
Yukarı