HOI4 Mod Tavsiyesi

2forehead

Hectopat
HOI4'ü yeteri kadar oynadım ve biraz sıkılmaya başladım. Çoğu modu oynadım ama benim istediğim mod, sıfırdan bir imparatorluk kurmalı mod. Sıfırdan yükseldiğimiz, yanımızdaki boş alanları vs. alarak kendi sınırlarımızı çizdiğimiz bir mod var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
HOI4 disaster modunda nihal atsız yolundan gidebilirsiniz aşırı yayılmacı ve herkesle savaştığınız op bir yol.

HOI4 disaster modunda nihal atsız yolundan gidebilirsiniz aşırı yayılmacı ve herkesle savaştığınız op bir yol.
bu şekilde bir kaç defa bitirmiştim, dediğin gibi çok eğlenceliydi ama ben biraz da politika-yayılma karışık bir şey istiyorum. Saf savaş olmasın millennium dawn modu gibi çok yavaşta olmasın. Klasik dünya haritası değil de farklı haritalar veya farklı yerleştirilmiş, hata affetmeyen, ülkelerle yeri geldiğinde savaşıp büyüdüğümüz yeri geldiğinde de konuları politikayla hallettiğimiz bi mod arıyorum. Crusader kings denemiştim ve pek ısınamamıştım oyuna crusader gibi bir hoi modu olsa aslında çok eğlenceli olabilirdi. 😄 (böyle bir oyun varsa o da olur bu aralar böyle oyunlara olan açlığım çok arttı.)

Bu şekilde birkaç defa bitirmiştim, dediğin gibi çok eğlenceliydi ama ben biraz da politika-yayılma karışık bir şey istiyorum. Saf savaş olmasın millennium dawn modu gibi çok yavaşta olmasın. Klasik dünya haritası değil de farklı haritalar veya farklı yerleştirilmiş, hata affetmeyen, ülkelerle yeri geldiğinde savaşıp büyüdüğümüz yeri geldiğinde de konuları politikayla hallettiğimiz bir mod arıyorum. Crusader Kings denemiştim ve pek ısınamamıştım oyuna crusader gibi bir HOI modu olsa aslında çok eğlenceli olabilirdi. 😄 (böyle bir oyun varsa o da olur bu aralar böyle oyunlara olan açlığım çok arttı.)

Rise of nations ya da endsieg deneyebilirsin Rise of nationda Kurtuluş Savaşı oynayabilirsin 1933 yılında Almanya olarak oynayabilirsin 12 ayrı senaryo var endiseg oynayabilirsin zor ama Almanya'yı 2. dünya savaşını kaybetmekten kurtarabilirsin👍

Bu şekilde birkaç defa bitirmiştim, dediğin gibi çok eğlenceliydi ama ben biraz da politika-yayılma karışık bir şey istiyorum. Saf savaş olmasın millennium dawn modu gibi çok yavaşta olmasın. Klasik dünya haritası değil de farklı haritalar veya farklı yerleştirilmiş, hata affetmeyen, ülkelerle yeri geldiğinde savaşıp büyüdüğümüz yeri geldiğinde de konuları politikayla hallettiğimiz bir mod arıyorum. Crusader Kings denemiştim ve pek ısınamamıştım oyuna crusader gibi bir HOI modu olsa aslında çok eğlenceli olabilirdi. 😄 (böyle bir oyun varsa o da olur bu aralar böyle oyunlara olan açlığım çok arttı.)

Crusader Kings'e alternatif olarak EU4 deneyebilirsin.

Geri
Yukarı