Çözüldü HOI4 oynarken bir anda bilgisayar donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

329112

Hectopat
Makaleler
4
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
Hikvision C100 120 GB
Ekran kartı
GT1030
İşlemci
İntel İ7 2600
Bu sorunu uzun zamandır yaşıyordum. Bir anda bilgisayar kilitleniyor ve alt+F4 falan işe yaramıyor en son bilgisayarın kapatma tuşuna basıyorum ve ona bastıktan bir süre sonra kapanıyor. İlk başta SSD yüzünden olduğunu düşündüm ve değiştirdim sorun biraz daha düzelse bile halen devam ediyor. Özellikle donanmamı kontrol etmek istediğim zaman oluyor. Ekran kartı yüzünden olduğundan şüpheleniyorum sizce?

Çözüm
Sorun sanarım modlardan dolayıymış arkadaşlar artık sorun kalmadı.

Modlar sebep olsa bile ekran kartı yüzünden olmuş, modlar ekran kartının yükünü arttırınca dondurmuş herhalde.
Belirttiğiniz sorun oyunun ilerleyen yıllarında ise biraz normal gibi gözüküyor. İlerleyen yıllarda yapay zeka bile aşırı derecede birlik basıyor.
Hayır hocam daha 1936-1938 arasında yaşıyorum o kadar gelişmemişken. Birde özellikle Almanya ile oynarken yaşıyorum Türkiye ile oynarken hiçbir sorun yaşamadım.
Hocam belki kullandığım Türkçe yamadan dolayı kaynaklanıyor olabilir ben bir deneyeceğim.

Modlar sebep olsa bile ekran kartı yüzünden olmuş, modlar ekran kartının yükünü arttırınca dondurmuş herhalde.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı