HOI4 Steam'den eksik dosya yüklüyor

İşletim sistemi
Windows 10

BatuhanZ55

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba Steam'den HOI4 yüklüyorum fakat eksik dosyalar oluyor ülke fokus ağaçları yok mesela Çin, Polonya... Başka ülkeye ateşe atamıyorum ajanlık yok bazı liderlerin fotoğrafları bile yok. Öncenden internetden indirmiştim onunla bir alakası olanbilir mi?

Son düzenleme:
Oyunun üzerine gelip Steam'dan sağ tıkla, özelliklere gel oradan da yerel dosyalar. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula de. Bir baksın, belki eksik dosyaları indirir ve yükler. Yine olmaz ise oyunun tamamen silip tekrar yükle, internetten bir şey indirme. Korsan olarak gördüğü için olmaz. Oyunu silersen, steam klasöründe de kalmış ise dosyaları onları da manuel olarak sil. Sonra tekrar indir.

Oyunun üzerine gelip Steam'dan sağ tıkla, özelliklere gel oradan da yerel dosyalar. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula de. Bir baksın, belki eksik dosyaları indirir ve yükler. Yine olmaz ise oyunun tamamen silip tekrar yükle, internetten bir şey indirme. Korsan olarak gördüğü için olmaz.

2 çözümüde denedim fakat bir işe yaramadı acaba korsan kalan dosyalar olduğu için mi?

2 çözümüde denedim fakat bir işe yaramadı acaba korsan kalan dosyalar olduğu için mi?

Çözümleri deneyip, yine olmadıysa korsan dosyalardan kaynaklıdır bana göre. Başka çözüm yolu var ise ben bilmiyorum maalesef. Fakat eksik dosyalar için en iyi çözüm yolu doğrulamadır. İnternetten korsan dosya indirmeyin hiç bir zaman.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı