HOI4 "Super Turkey" Modu (Devam Ediyor)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden dislike attınız?
"Hayır" manasında atmıştım, müsait değildim. Sonradan cevap verdim. Kalmış öyle.

31 Ocak Salı.

Arkadaşlar Eventleri yapıyorum şu an. Osmanlı odağı neredeyse bitti. Eventler de bitsin modu BETA olarak yayınlarım. Ne zaman yayınlarım bilmiyorum ya da Teknoloji ağacını da bitirip öyle yayınlarım. Odaklar dediğim gibi tam değil. Daha onlarca odak eklenecek. Ek olarak "Fun" Odağı yapmayı düşünüyorum. Eğlence odağı yani. Isteğe bağlı gidersiniz ışte başa KK, RTE, Popcorn'u falan geçirebileceğiniz ve odaklarına gidebileceğiniz eğlencesine bir odak olacak. Modun ciddiyetini bozar diyorsanız eklemem.

Arkadaşlar Eventleri yapıyorum şu an.
Akşam 6 civarında yazdığım yoruma akşam 11'de ek yazıyorum; Event yapmak yorucu ve zormuş. En sona bıraktım onu. Odakların Iconlarını ayarlıyorum, kendi Iconlarımı kullanmam daha iyi olacak. Sonra Generallere geçerim.

Akşam 6 civarında yazdığım yoruma akşam 11'de ek yazıyorum; Event yapmak yorucu ve zormuş. En sona bıraktım onu. Odakların Iconlarını ayarlıyorum, kendi Iconlarımı kullanmam daha iyi olacak. Sonra Generallere geçerim.
HOI4'de yeni gelen bir güncellemeyle artık mod yapımları için DLC gerekiyormuş. Yarın veya haftaya DLC'leri satın alacağım. Sanırım oynamak içinde DLC gerekecek. Şu anlık yaptığım odaklar vesaire çalışmıyor. Bir şekilde halletmeye çalışacağım.

(Yukarıdaki yazıdan 1 gün sonra gelen güncellemeler:))

- Odak ağacı daha düzenli hale getirildi.
- Deniz Odağı tamamlandı.
- Hava Odağı tamamlandı.
- Askeri Odaklar düzenlendi ve tamamlandı.
- Osmanlı Odağının yarısından fazlası bitti.
- Kemalizm odağı biraz daha genişletildi.
- "Demokratik" ve "Faşizm" yollarının odağı daha çok genişletildi.
(Komünizm ve Tarafsızlık en sonda. Kemalizm kadar geniş bir odak yapmayı düşünüyorum.)
- "Yeni Türkiye Politikaları" genişletildi.

Şimdilik bu kadar. Bunları oyuna enjekte edebilmem için dediğim gibi DLC şart.

DLC'ler dün gelen zamla 40 TL'den 400 TL'ye kadar çıktığı için Mod iptal edildi. Kusura bakmayın, 5 DLC'ye 2000 TL veremem. DLC şartı kaldırılırsa devam edebilirim ama şu anlık imkansız. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı