HOI4 Türkiye sectarian woes Debuff'ı nasıl kaldırılır?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba. Bütün DLC sahibim. Osmanlı yolundan gittim. Osmanlı imparatorluğu'nu kurdum. Ama debuff kalkmayınca reload focus yaparak farklı yoldan gidip kaldırmayı denedim ama kaldıramadım. Nasıl kaldırabilirim? Örnek resim.

Why am I still getting debuffs from the Sectarian Woes national spirit despite having all Kurdish states as cores and Traditionalist states having the Traditionalists Placated buff? Is this a glitch or

Maxmarine bir multide kaldırmıştı sanırım. Türkiye DLC'sinde tek bakmadığım olay buydu. Bütün topraklardaki fikirler hükümetle uyumlu mu?

Kemalist yol gidip kararlardan secularism abandınız mı? Bütün toprakları kemalist yapıp o yolda kürt olaylarını çözme de vardı yüksek ihtimal çözüm buydu.

İlk olarak Türkiye'den osmanlı yolunu seçerek oynadım. Tam hakim değilim o yüzden.
Kemalist yol gidip 6 ok seçeneklerinden sürekli Secularism seçeneğini kullanın, bütün toprakları Kemalist yapacaktır. Kürt sorununu herhalde askere almayarak çözüyorduk. Maxmarine'nin videosunu da buldum.
Direkt 30. saniyede zaten kalktığını gösteriyor debuffın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba. Bütün DLC sahibim. Osmanlı yolundan gittim. Osmanlı imparatorluğu'nu kurdum. Ama debuff kalkmayınca reload focus yaparak farklı yoldan gidip kaldırmayı denedim ama kaldıramadım. Nasıl kaldırabilirim? Örnek resim.
Bütün toprakların Kemalist veya gelenekçi olması gerekiyor sanırım.

Maalesef sectarian woes Debuff'ı kalkmamakta içinizdeki kemalistleri sevmeyen gelenekselci isyancılar ile alakalıdır genelde ama geleneksel parti veya osmanlı ile oynuyorsan kürt isyanıdır. Belki bazı modlar ile kaldırılabilir ama oyunun vanilla sürümünde bu mevcut değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı