HOI4 üretim yapılmıyor

war goal gelmesine bi gün kaldığında içinden romanya çıkaartırsa war goal iptal oluyor ayrıca demand ile alınca da war goal gidiyor

Sadece rahatlık sağlaması için allowdiplo hilesini kullandım. Romanya'yı tamamen işgal ettiğim için sovyet bana girdi sanırım. Verip savaştan kurtulabilir miyim?
Event geldiğinde talepleri kabul edersen kurtulursun.

Sadece rahatlık sağlaması için allowdiplo hilesini kullandım. Romanya'yı tamamen işgal ettiğim için sovyet bana girdi sanırım. Verip savaştan kurtulabilir miyim?
justfy mı atıyor şuan yoksa direk savaştamısınız?

Event gelmedi. Sadece sovyet sana justify attı diye bir mesaj geldi. Ama neyse savaştan korkmayız.
bir gün kala içinden romanya çıkar sonra annexlersin 300 ppye hiç olmadı hile ile pp eklersin
Event gelmedi. Sadece sovyet sana justify attı diye bir mesaj geldi. Ama neyse savaştan korkmayız.
ama eğer dockyardın yoksa konvoyun yoktur bağlılığını artıtrken çok zorlanırsın

Justify atmadan önce yapsaydın belki olabilirdi ama şimdi yüksek ihtimal Justify iptal edilmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…